logo

Končí letopočet začínající na 2-0-1

Končí nejen rok, ale i celá dekáda, kdy jsme si navykli psát letopočet začínající čísly 2-0-1. Tahle desetiletka přinesla do světa spoustu věcí, dobrých i méně dobrých, veselých i smutných, zábavných i nudných. Pro nás byl klíčový rok 2011, kdy u brněnské hokejové arény (která ještě tehdy nesla původní název Hala Rondo) otevřela první prodejna SKLIZENO. Mimochodem, bylo to ve středu 21. září.

My dnes ale nebudeme rekapitulovat deset let, ohlédneme se pouze za rokem, se kterým se za chvilku rozloučíme. Koneckonců, neděláme to poprvé, už jsme v tom zavedli jistou tradici. K našim ohlédnutím za předchozími lety se můžete vrátit například tady nebo tady. Ale teď si pojďme zrekapitulovat rok 2019 pěkně chronologicky, od ledna po prosinec.

 

Aplikace Sklizeno – zjednodušené objednávky v bistrech

Rychlejší, efektivnější, uživatelsky příjemné objednávání v našich bistrech jsme zavedli hned zkraje roku 2019 ve snaze zrychlit objednávky a ušetřit čas hostům bistra. Funguje na Androidech i iOS.

Dnes v MY FOOD Holandská spouštíme vylepšený systém objednávek jídla, díky kterému nebudete muset čekat na placení.Jak…

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Pondělí 21. ledna 2019

 

Kromě toho jsme rozšířili nabídku poledních menu mimo bistra i do dalších prodejen. Vyslyšeli jsme tak přání zákazníků, kteří volali po zpestření možnosti dát si i jiný oběd než naši klasickou expres nabídku. Na polední menu se tak nyní můžete stavit v Brně na Josefskou, do Vaňkovky a do Olympie, v Praze na Harfu, do Fénixu, na Chodov a na Nový Smíchov. A taky do Dobřichovic.

Sklizeno v podcastu Forbes.cz

Proč se Sklizeno spojilo se značkami MY FOOD Market a Náš Grunt? A jak vidíme budoucnost retailového prodeje? Ředitel SKLIZENO Food Petr Borkovec o tom mluvil v podcastu ekonomického magazínu Forbes.

Máme papír na BIO

Certifikát na to, že BIO je ve Sklizeno opravdu BIO, jsme získali v březnu. Obhajovat ho budeme v dubnu 2020.

Máme papír!Jak říká Jaroslav Dušek, papíry jsou důležité. Tenhle papír nás opravňuje k prodeji nebaleného BIO ovoce a…

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Čtvrtek 28. března 2019

Nejlepší vejce jsou ve Sklizeno

Pořad A DOST! Jana Tuny provedl u příležitosti Velikonoc velký nezávislý test vajec. Testy odhalily dobarvování žloutků pomocí karotenů a karotenoidů, které se slepicím docela zbytečně přidávají do zobání. Nejlépe z testů vyšla vejce, která prodáváme v našich prodejnách.

‼️POZOR! VEJCE S CHEMICKY OBARVENÝMI ŽLOUTKY. A TO DOKONCE I OZNAČENÁ JAKO BIO, COŽ NENÍ POVOLENO….

Zveřejnil(a) A DOST dne Neděle 14. dubna 2019

Kuře z Červeného Hrádku ostudu nedělá

Červený Hrádek proslavil svým projevem soudruh exgenerální tajemník ÚV KSČ Milouš Jakeš, když si v něm mimo jiné komicky popletl broljery a bojlery. Třicet let po historickém přebreptu jsme v našich prodejnách začali prodávat Farmářská kuřata z Červeného Hrádku, která chováme ve zrekonstruovaných halách a v moderních podmínkách, jež jsou mezi českými chovy drůbeže v mnoha ohledech unikátní. Více si o kuřatech z Červeného Hrádku můžete přečíst na našem webu.

We Feel ECO

Spolupráce se značkami, které mají v ohnisku pozornosti přírodu a ekologii – to nás baví a mají u nás vždy zelenou. Jednou z takových, které se nám letos povedlo uzavřít, je spolupráce se značkou Feel Eco, která vyrábí přírodní péči o tělo i o domácnost.

Mýt či nemýt?To je oč tu běží! 🧼🧴Ať už se jedná o nádobí nebo vás samotné, v dnešní době je obzvlášť důležité myslet…

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Pátek 9. srpna 2019

Jsme v Olomouci na náměstí

Nová prodejna Sklizeno má jednu z nejlepších adres v Olomouci – Dolní náměstí 12. Otevřeli jsme ji v říjnu.

Sklizeno nově najdete i v samém ❤️ Olomouce – na Dolním náměstí.Novinky z prodejny budete mít vždy čerstvé na stránce Sklizeno-opravdové jídlo Olomouc, takže olomoučtí, zalajkněte si, ať vám nic neuteče!

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Úterý 15. října 2019

 

Nový věrnostní program

Po dlouhých měsících přemýšlení a příprav jsme v říjnu konečně nasadili novou, moderní verzi Věrnostního programu SKLIZENO. Jeho účastníci sbírají za každý nákup věrnostní body a ty se jim posléze promění na finanční bonus, který jim zlevní budoucí nákup. Každých 14 dní se mění složení tzv. bonusových rekordmanů, tj. výrobků se zdvoj- nebo ztrojnásobenou hodnotou bonusu. Nákupem těchto produktů sbíráte své body rychleji.

Pro zákazníky, kteří u nás nakupují často, máme připravenou prémiovou Gold kartu, jež v sobě skrývá další výhody.

Registrace je možná v zapojených prodejnách nebo online rovnou na stránce Věrnostního programu.

 

Svatomartinské a cukroví

Zajistit kvalitu je pro nás ta nejdůležitější zásada. Proto jsme ani letos nevynechali možnost objednání svatomartinské husy (nebo kachny) a také objednávku vánočního cukroví, které pro nás peče Zdravé stravování. Letos to bylo 18 druhů vánočního cukroví. Možná je ještě někdo máte doma. Nebo už se po něm u stromečku zaprášilo?

Už jen pár dní zbývá do konce října a tím i do konce objednávek husí a kachen. Nemeškejte a doběhněte si zarezervovat…

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Pátek 25. října 2019

Co můžeš udělat dnes, nenechávej na pozítřek!UŽ JEN DNES A ZÍTRA si můžete objednat 18 druhů vánočního cukroví, které…

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Úterý 3. prosince 2019

 

Soutěžíte. A vyhráváte!

Soutěže máte rádi. My taky, protože vám rádi děláme radost. Letos jste si mohli zasoutěžit například s Ovocňákem o víkendový pobyt v Luhačovicích. Zopakovali jsme také úspěšnou předvánoční hlasovací Velkou dárkovou loupež soutěž.

Kupte si Ovocňák Ovocné plátky v některé z našich prodejen a vyhrajte wellness víkend v Luhačovicích!🍒🍏🍑Více o soutěži najdete na našem webu: bit.ly/soutěž-s-ovocňákem

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Úterý 14. května 2019

Pozor, máme tu první duel Velké dárkové soutěže. V něm se o vaši přízeň utkají dvě těžké váhy – Indie 🇮🇳 a Vietnam 🇻🇳….

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Pondělí 2. prosince 2019

Výhra z Velké dárkové soutěže – balíček v hodnotě 1500 Kč – už je v rukou šťastné výherkyně. Gratulujeme a všem přejeme požehnanou poslední adventní neděli.

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Sobota 21. prosince 2019

 

Píšeme příběhy dobrého jídla

Hledáte inspiraci? Informace? Poučení? Mrkněte na náš blog, kam pro vás píšeme články, recepty, návody atd. V roce 2019 jsme si užili zejména:

Před třiceti lety jsme chtěli svobodu. A dostali jsme ji. Zvonili jsme klíči na náměstích za to, že nechceme být…

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Středa 13. listopadu 2019

 

Do nového roku 2020 vám přejeme, abyste si vždy našli čas na to vychutnat si kvalitu ve vašem životě. 

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.