logo

Kuře z Červeného Hrádku

 

Spokojená kuřata z vlastního chovu

Kuře z Červeného Hrádku – to je značka drůbeže, kterou nově koupíte v našich prodejnách Sklizeno.

Díky investici v řádu milionů korun, kterou Sklizeno prostřednictvím svého investičního centra a spoluprací s Druhaz Sedlčany, do projektu vložilo, vám můžeme nabízet eticky chovanou drůbež v kvalitě, která je na českém trhu takřka nedostupná.

Důležitým aspektem je fakt, že kuřata jsou chována eticky, což se samozřejmě projevuje na kvalitě a chuti masa. Vy si je tak můžete koupit s vědomím, že měla mnohem delší a kvalitnější život než ta, z běžných velkochovů. Na jejich chovu se totiž napřímo podílíme a nastavujeme jeho podmínky.

Kuřata jsou chována v Červeném Hrádku u Sedlčan v moderním prostředí pro welfare chov. Zde mají 2x více prostoru pro život nežli v běžném konvenčním chovu, jsou krmená kukuřicí, ječmenem a pšenicí bez GMO. Mohou se volně pohybovat a dodržují se zde přirozené denní a noční cykly. Kromě toho kuřata žijí 57 až 70 dnů, což je výrazně déle než je běžné. Věříme, že tohle by měl být standard, bohužel jsou to ale podmínky, která zvířatům neposkytuje v Česku téměř žádný producent.

 

 

Při nákupu Kuřete z Červeného Hrádku tedy nemusíte mít špatné svědomí, navíc díky dobrému životu kuřata chutnají tak, jak opravdu mají. V našich regálech v prodejnách Sklizeno je najdete pod značkou Kuře z Červeného Hrádku – s pečetí Kláskové kuře.

Jsme zastánci toho, že maso bychom si měli dopřávat méně často ale o to kvalitnější. My ve Sklizeno se snažíme, aby bylo kvalitní maso ze spokojených zvířat co nejdostupnější a budeme rádi, když nás v tomto úsilí, vy, naši zákazníci, podpoříte a kvalitu oceníte.