logo

Chcete být součástí týmu Sklizeno?

V tuto chvíli nejsou otevřeny žádné volné pozice

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

Svůj životopis s průvodním dopisem nám můžete poslat, i když nemáme vypsanou žádnou vhodnou pozici. Jakmile se totiž nějaká taková objeví, kontaktujeme vás.

Odeslat životopis

PRACOVAT S DOBRÝM JÍDLEM JE RADOST

Jsme toho názoru, že zákazník je spokojený a dobře naladěný především zásluhou spokojeného a dobře naladěného prodavače. Proto děláme maximum, aby se naši zaměstnanci do práce těšili a byli na ni pyšní.

Co nabízíme

  • Možnost dělat práci lépe a jinak, než bylo doposud zvykem
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Respekt, podporu a uznání za kvalitně odvedenou práci
  • Zaměstnanecké bonusy a výhody
  • Pracovní pozice na HPP, zkrácený úvazek, práci na DPP
  • Praktické kurzy a školení o dobrém jídle
  • Místo, kde vám šéf za dobrou práci dokáže poděkovat

Co očekáváme

Především chuť do práce a hlad po nových informacích. Děláme práci, která nás baví, a moc si přejeme, aby to všichni naši zaměstnanci cítili stejně. Proto nám záleží na každém, kdo přichází do našeho týmu. Očekáváme mlsný jazyk, lásku k jídlu a přátelský vztah k zákazníkům.

Jak probíhá výběrové řízení

1) Zaslali jste nám životopis a můžete přidat i pár slov o sobě

Všechny přijaté životopisy na konkrétní pracovní pozice pečlivě posoudí naše personalistka. Na pohovor pak pozveme kandidáty, kteří vyhovují našim požadavkům na pozici.

2) 1. kolo výběrového řízení

V prvním kole výběrového řízení se seznámíte s vedoucím dané prodejny, který s vámi projde vaše profesní zkušenosti, představí pracovní pozici a celkovou náplň práce.

3) 2. kolo výběrového řízení

Pokud jste uspěli v prvním kole výběrového řízení a máte stále aktivní zájem o pracovní pozici, budete pozváni na pohovor s regionálním manažerem nebo personalistkou.  Na tomto setkání (které může být i online formou) si řeknete doplňující informace o pracovní pozici, společnosti a vaší motivaci stát se členem týmu Sklizeno. Toto kolo je již posledním krokem před nástupem do Sklizena.

4) Nástup do Sklizena

V případě, že uspějete ve všech kolech výběrového řízení a chcete ve Sklizenu pracovat, není již na co čekat. Společně se domluvíme na konkrétních detailech nástupu.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MyFoodMarket s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.