logo

Naše Miroslav

V prodejnách Sklizeno si můžete koupit výrobky pod naší privátní značkou „Sklizeno – Naše Miroslav “. V nabídce máme čerstvé i vakuované maso a balené či vakuované uzeniny. Sortiment neustále rozšiřujeme o další druhy masa a uzenin.

Receptury na výrobky Sklizeno – Naše Miroslav vznikají ve spolupráci s našimi technology a zkušenými řezníky. Na celý proces produkce od vymýšlení receptury až po výrobu pečlivě dohlížíme.

Základní suroviny pro výrobky Sklizeno – Naše Miroslav pocházejí z kontrolovaných, 100% českých chovů. K porážce dochází lokálně bez dlouhých transportů a zbytečného stresování zvířat. Maso zpracováváme ve výrobnách našich partnerů nebo v bourárně My Food Wholesales v Brně.

Mezi přednosti naší řady uzenin patří mimořádně vysoký podíl masa a zároveň velmi nízký obsah soli a konzervačních látek. Dostáváte výrobek s vysokým podílem ruční práce a chutí, kterou si zamilujete.

Aby si čerstvé výrobky zachovaly co nejvíce živin a skvělou chuť, jsou vyrobeny s technologicky nutným minimem konzervačních látek. Proto je třeba očekávat kratší trvanlivost než u běžných, průmyslově vyráběných „čerstvých“ výrobků.

 

Více informací naleznete zde.

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.