logo

Kuře z Červeného Hrádku

Spokojená kuřata z vlastního chovu

Kuře z Červeného Hrádku – to je značka drůbeže, kterou koupíte v našich prodejnách Sklizeno.

Díky investici v řádu milionů korun, kterou Sklizeno prostřednictvím svého investičního centra a spoluprací s Druhaz Sedlčany do projektu vložilo, vám můžeme nabízet eticky chovanou drůbež v kvalitě, jež je na českém trhu takřka nedostupná.

Důležitým aspektem je fakt, že kuřata jsou chována eticky, což se podstatně projevuje na kvalitě a chuti masa. Vy si je tak můžete koupit s vědomím, že měla delší a kvalitnější život než kuřata z běžných velkochovů. Na jejich chovu se totiž napřímo podílíme a nastavujeme jeho podmínky.

Kuřata jsou chována v Červeném Hrádku u Sedlčan v moderním prostředí pro welfare chov. Zde mají 2x více prostoru pro život nežli v běžném konvenčním chovu, jsou krmená kukuřicí, ječmenem a pšenicí bez GMO. Mohou se volně pohybovat a dodržují se zde přirozené denní a noční cykly. Kromě toho kuřata žijí 57 až 70 dnů, což je výrazně déle, než je běžné. Byli bychom rádi, kdyby se podobné chovy staly standardem, bohužel jsou to ale podmínky, která zvířatům neposkytuje v Česku téměř žádný chovatel drůbeže.

Koupit si Kuře z Červeného Hrádku můžete s vědomím, že za své peníze dostáváte výjimečný kousek masa. Navíc díky dobrému životu kuřata chutnají tak, jak opravdu mají. V našich regálech v prodejnách Sklizeno je najdete pod značkou Kuře z Červeného Hrádku – s pečetí Kláskové kuře.

Jsme zastánci toho, že maso bychom si měli dopřávat méně často, ale o to kvalitnější. My ve Sklizeno se snažíme, aby bylo kvalitní maso ze spokojených zvířat dostupnější, a budeme rádi, když nás v tomto úsilí vy – naši zákazníci – podpoříte a kvalitu oceníte.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.