logo

Na neshledanou, 2020!

Rok 2020 to má za pár. Konečně, chtělo by se říct.

Kdyby byly roky zvířata, vypadal by 2020 asi jako pořádně hladový drak, kterému navíc někdo šlápl na kuří oko. I tak se ale za končícím rokem ohlédněme a řekněme si, co jsme společně s ním (a společně s vámi) prožili.

 

E-shop

Událostí číslo 1 pro nás rozhodně bylo zprovoznění e-shopu. To jsme původně plánovali až do poloviny roku 2021, ale rozjíždějící se pandemie nám nadělila větší křídla než známý energy drink. Během 8 dní(!) jsme e-shop spustili a mouchy vychytávali během provozu.

Dnes funguje pro téměř každou prodejnu samostatný e-shop, ve vybraných lokalitách jsme doručovali objednávky na nákladních elektrokolech, všude, kde je to možné, funguje odnos nákupu do kufru vašeho auta, na e-shop je navázaný i nás Věrnostní program.
Děkujeme všem zákazníkům za trpělivost. A hlavně za to, že u nás nakupujete.

Sklizeno eshop

Věrnostní program

Rozšířili jsme počet prodejen, ve kterých můžete čerpat výhody v rámci našeho Věrnostního programu. Stále aktuální seznam prodejen najdete zde.

 

věrnostní program

 

SKLIZENO a COVID-19

V souvislosti s opatřeními proti šíření COVID-19 jsme měli to štěstí, že vláda nezavřela prodejny potravin. Na jaře a na podzim jsme tak byli nuceni uzavřít jen naše bistra.

Děkujeme vám všem, kteří jste k nám chodili nakupovat, nosili roušky, dezinfikovali si ruce a dodržovali bezpečnou vzdálenost.

 

Lidé SKLIZENO

Letos na jaře jsme vás na našem Facebooku a Instagramu začali seznamovat s našimi lidmi. Nejen s těmi, které můžete potkat za pultem našich prodejen, ale i s těmi, kteří pracují „v pozadí“.

Mohli jste tak poznat především naše skvělé prodavače – Vojtu z Chodova, Denisu z Kamech nebo Týnu od Semilassa.

 

Zachráněné slepice

Nejvíc zájmu na sociálních sítích vzbudil příběh slepice – jedné ze 7000 „vyřazených nosnic“ neboli slepic, které drůbežářské velkochovy využily a ve věku 18 měsíců poslaly na smrt. V létě jsme se jich společně s panem Mičkou na Vysočině ujali a snažíme se je dostat zpět k jejich tradičnímu způsobu života.

Zachráněné slepice

 

My všichni jsme Homo grilliens

Letní grilovací kampaň jsme letos oblékli do neandrtálského příběhu druhu Homo grilliens. Ten si můžete přečíst v titulním článku. Poznáte se v něm?

Grilování a hrabání se v ohni měl rád každý. A kdo říká, že ne, ten ho má rád dodnes!

Naše poselství zůstává každý rok stejné. Není důležité, na čem grilujete, ale co grilujete. A pro ty, co tuto otázku řeší, nabízíme řešení. U nás si prostě ulovíte ty nejlepší kousky masa. Ale nejen masa…

V rámci seriálu Homo grilliens jsme na našem blogu nabídli například 7 tipů pro perfektní grilované kuře.

Homo grilliens

Svatý Martin a husí komiks

I letos jsme prodávali husy a kachny na svatého Martina. Tentokrát jsme husy „rozmluvili“. Trojice hus v rouškách i bez pobavila stovky našich fanoušků na Facebooku a Instagramu. A váš zájem nás inspiroval k tomu, abychom vám jednu husu nabídli jako odměnu za nejvtipnější dialog mezi trojicí hus. Výhra putovala do Olomouce, kde si ji, jak doufáme, řádně užili.

Svatomartinské husy

 

Vánoční křížovka

A když jsme u soutěží, jednu jsme vyhlásili i na adventní období. Jednalo se o třetí ročník naší vánoční soutěže. Tentokrát soutěžící luštili křížovku. Legendu jsme zveřejňovali každý den na našem Instagramu a Facebooku formou příběhů (Stories).

Velká vánoční křížovka 2020

 

Magazín SKLIZENO

Články v našem online magazínu stále přibývají. Nechceme vás připravit o každoměsíční porci čtení o jídle, zajímavých tipech z kuchyně, o příbězích našich dodavatelů a dalších zajímavostech.

Tak ahoj, 2020 (zmiz a už se nevracej)! A vítej, nadějeplný 2021.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.