logo

Navařeno

Z čeho to navaříme?

Suroviny, ze kterých připravujeme výrobky Navařeno jsou vždy čerstvé a pokud to je možné, tak jsou nakoupeny od lokálních producentů.

Ve složení produktů Navařeno najdete suroviny, které je teď moderní označovat jako superpotraviny (quinoa, goji a spousta dalších). Na druhou stranu používáme taky to, z čeho vařili naši předkové – potraviny, které jsou prověřené lety a ví se o nich, že mají skvělé nutriční hodnoty (například špalda, kamut a další). Používáme-li sušené ovoce, můžete se spolehnout, že v něm není přidaný cukr.

A vůbec, jakékoliv škodlivé cukry nám do kuchyně nesmí. Sladíme zásadně tak, aby naše jídlo nechutnalo jako cukr s příchutí jídla, aby nezanikla přirozená chuť ostatních surovin. Používáme k tomu moderní přírodní sladidla (javorový, agávový nebo datlový sirup).
Naší zásadou číslo jedna je: žádné složitosti! Dochucujeme jednodruhovým kořením, a pokud používáme směs, tak jedině takovou, kterou si sami namícháme. A pak se můžeme postavit za to, že máme plně pod kontrolou obsah soli.
Nemáme zapotřebí pumpovat do masa vodu, abychom zvýšili jeho váhu. Naše maso je prostě maso. Tečka.

Nepoužíváme ani mražené polotovary. Nic takového výrobky Navařeno neviděly ani z rychlíku.

Všechno, z čeho vaříme, jsme si vyrobili sami. Příklad? Pokud ve složení najdete vývar, není z kostky, ale je náš vlastní. Připravili jsme si ho sami dlouhým tažením z poctivých surovin – přesně tak, jak se vývar dělat má. A má vůbec cenu zmiňovat všechny ty stabilizátory, glutamáty, zahušťovadla a emulgátory? Pro pořádek asi ano, protože nic z těchto průmyslových zlepšovadel a nastavovadel v produktech Navařeno prostě NENÍ!A co v nich teda je? Kvalitní a poctivá jídla, plná chuti a připravená ke konzumaci. Stačí otevřít.

Kde to navaříme?

To co na sobě má značku Navařeno připravujeme v moderním a nově postaveném provozu, který byl spuštěn v roce 2014. Všechny technologie mají nejmodernější parametry a současně splňují ty nejpřísnější hygienické standardy.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.