logo

Sklizeno Olympia

o pobočce

Sklizeno Olympia, Snack & Market v brněnském obchodním centru Olympia. U nás ve Sklizeno seženete všechno, co je k parádnímu vaření a mlsání potřeba. Poctivé maso, čerstvé ovoce a zeleninu, BIO potraviny i bezlepkové pečivo. Lahodné sýry a uzeniny a široký výběr nápojů. A všechno si můžete objednat i online, na našem e-shopu. Známe 100 % našich dodavatelů a všechny produkty pečlivě vybíráme. Nakupování si u nás můžete zpříjemnit nejen skvělou kávou či dezertem. Nabízíme také celou řadu rychlého, přesto zdravého občerstvení, které připravujeme jen z těch nejlepších surovin od prověřených dodavatelů.    

ostatní služby

  • Wi-Fi
  • Polední menu
  • Dárkové poukazy
  • Dárkové koše na míru
  • Balení dárků

kontakt

U Dálnice 777, 664 42 Modřice
Autem Příjezd od Prahy a Olomouce Na dálnici D1 ve směru od Prahy na Brno sjeďte na exitu 196 na Bratislavu (D2). Poté sjeďte na exitu 3 ke komplexu Olympia, který vidíte po pravé straně. Příjezd od Bratislavy Na dálnici D2 ve směru z Bratislavy do Brna sjeďte na exitu 3.
Olympia bus Nákupní centrum provozuje bezplatnou přepravu na trase Úzká >> Olympia a zpět. Jízdní řád bezplatné autobusové linky modrými klimatizovanými autobusy Olympia s nástupištěm na ulici Úzká v centru města Brna v bezprostřední blízkosti galerie Vaňkovka a obchodního domu Tesco. Cesta z centra města do Olympie trvá cca 10 až 15 minut v závislosti na hustotě provozu.

Po - Pá9:30 - 20:00
So9:00 - 20:00
Ne9:00 - 20:00

+420 725 111 071 zobrazit na mapě

galerie