logo

Vlastní výroba

Ve SKLIZENO věříme, že každý má možnost dobře jíst. Dokonce i když není moc času nebo nejste zrovna šéfkuchař, můžete si s námi život opravdu vychutnat. Každý den proto vlastnoručně a s láskou připravujeme dobroty ze špičkových a pečlivě vybraných surovin od 100% prověřených dodavatelů.

Zdravé snídaně

S námi začnete den s chutí. V naší nabídce najdete zdravé kaše, které zasytí a dodají potřebnou energii. Pokud dáváte přednost slané snídani, máme pro vás například chutné bagely nebo celou řadu vlastních pomazánek.

Vydatný oběd u nás nebo s sebou

Máme pro vás řešení, i když na oběd zbývá pár minut. Na našich pultech na vás čekají zdravé a vydatné saláty, sendviče a tortilly připravené z těch nejlepších surovin. A pokud to máte blízko do některé z našich prodejen s bistrem, tak rozhodně zaskočte na chutná a vyvážená jídla ze stálého a poledního menu.

Rychlé svačinky

Máme vám co nabídnout, i když potřebujete zahnat malý hlad – každý den čerstvé bagety, tortilly, sendviče a ciabatty.

Sladké tečky

Víme, že hřešit se prostě musí. Když už, jde to i zdravě. Při přípravě našich dezertů proto pečlivě vybíráme jednotlivé ingredience a skládáme je tak, aby potěšily váš jazýček, ale nezatížili váš organismus. Koláče, dorty, brownies, ale i makronky nebo cheesecake, muffiny či štrůdl si navíc vždy můžete odnést s sebou a vychutnat později.

 

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.