logo

Biopekárna Zemanka

Jde o českou, rodinnou biopekárnu, která vyrábí sladké bio sušenky, slané bio krekry, dětské bio sušenky a bezlepkové bio sušenky. Všechny produkty peče podle jejich originálních receptur a výhradně z certifikovaných biosurovin. Nepoužívá žádný palmový tuk, bílý rafinovaný cukr, umělé ztužené tuky, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata.

Kromě výše uvedeného sortimentu, biopekárna Zemanka nabízí i další produkty. V našich prodejnách Sklizeno se můžete setkat se zdravými, nepečenými, tzv. RAW, tyčinkami.

Raw tyčinky VIVO BAR:

Zdravé a nepečené tyčinky VIVO v bio kvalitě, bez lepku, bez mléka a přidaných cukrů. Výjimečná chuť, nejvyšší bio kvalita a výživné superfoods ingredience. Tyčinky jsou plné kompletních rostlinných proteinů a živých enzymů. Obsahují vyvážené množství antioxidantů a minerálů. Jsou rozděleny na dvě řady – energetické a proteinové. Proteinové obsahují Sunwarrior raw rýžový protein.

Díky skvělému složení jsou VIVO tyčinky perfektní alternativou malých jídel a svačin. Dodají vám přirozeně zdravou energii, povzbudí před jakýmkoliv výkonem, doplní energií a proteiny po sportování a dodají vše potřebné vám i vašim dětem.

Mlsáte rádi? Pak právě produkty biopekárny Zemanka se mohou stát zdravou alternativou, kterou si oblíbíte. Přijdte na tyto dobroty do našich prodejen Sklizeno a uvidíte sami 🙂

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.