logo

Světničkové kuře

Světničkové kuře představuje privátní značku, jejímž majitelem jsme my – SKLIZENO – a pod kterou Vám především v našich prodejnách nabízíme kvalitní kuřecí maso s transparentním původem z konvenčního chovu a prémiové uzeniny (např. kuře celé, kuřecí prsní / stehenní řízky, spodní stehna, polévková směs, šunky nejvyšší jakosti a jiné). Kuřata značky „Světničkové kuře“ pochází z podniku Raciola Uherský Brod, která provádí zpracování živých kuřat, které jsou dodány mateřskou společností LUKROM. Jde o drůbež, která vyrostla na Moravě (do 6 % produkce kuřat může pocházet z přeshraničních chovů na sousedním Slovensku), byla krmena pouze krmivem dodaným chovateli společností LUKROM a chlazení je v moderním systému bez vody. Celý výkrm kuřat je od počátku kontrolován, aby kuřata měla optimální podmínky pro vývin, které ovlivňují kvalitu masa. Dodání a zpracování kuřat je v souladu s přísnými pravidly welfare, státní veterinární správa dohlíží na porážky a porcování, a je dbáno na dodržování hygienických norem v souladu s normou IFS. I v tomto případě Sklizeno může ručit za transparentní původ masa a receptury, stejně jako za prémiovou kvalitu šunek a uzenin s maximálním obsahem masa a minimem aditiv. 

Na etiketě je vždy uvedeno:

  • „Chov v: (viz. šarže) CZ Česká republika nebo SK Slovenská republika“ přičemž šarže je označena např.: CZ12345.
  • „Porážka v: Česká republika“, tou je vždy RACIOLA Uherský Brod. 

 

Aby si čerstvé výrobky zachovaly co nejvíce živin a skvělou chuť, jsou vyrobeny s naprostým minimem konzervačních látek. Proto je třeba očekávat kratší trvanlivost než u běžných průmyslových „čerstvých“ výrobků.

Kvalitní kuřecí maso „Světničkové kuře“ Vám nabízíme především v našich prodejnách Sklizeno. Doufáme, že si na něm pochutnáte a splní Vaše očekávání 🙂

(Upozornění: Nabídka výrobků v prodejnách se může měnit v průběhu času. Také dostupnost výrobků v jednotlivých prodejnách se může lišit).

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.