logo

Tierra Verde

TIERRA VERDE – Ekodrogerie z Moravy

V TIERRA VERDE vyvíjí a vyrábí inovativní drogerii, protože jim dává smysl vkládat svou energii do produktů, které jsou lepší pro naše zdraví i přírodu 🌿 ​ Baví je stále zdokonalovat jejich výrobky, ​aby byly účinné a přitom šetrné, s minimem jednorázových obalů. Chtějí, aby se ekologický přístup stal naprosto běžnou součástí života 🌏 Stejně jako práce v respektujícím prostředí. ​ A snaží se k tomu přispět každý den, ​každým produktem, který opustí jejich výrobu ​v Popůvkách u Brna. ​

Čisté suroviny

Ve složení produktů TIERRA VERDE nedělá kompromisy. Ropné deriváty, chlór, enzymy, syntetické parfémy, barviva, průmyslová pěnidla i opticky zjasňující látky mají vstup zakázán. Mezi základní suroviny patří mýdlové ořechy, soda a kyselina citronová. Každá ingredience musí být z obnovitelného a etického zdroje a biologicky odbouratelná.

Vlastní receptury

Díky kombinaci prověřených surovin a nejnovějších vědeckých poznatků v TIERRA VERDE vzniká jedinečná drogerie, která vám perfektně poslouží, a přitom je skutečně šetrná. Členové týmu inovací vytváří receptury drogerie a kosmetiky tak, jako by je připravovali pro sebe a své blízké.

Certifikace

Většina sortimentu TIERRA VERDE získala náročný certifikát Ecogarantie®, který mimo jiné zaručuje, že produkty jsou bezpečné a ohleduplné, použité suroviny pocházejí z obnovitelných zdrojů a všechny rostlinné výtažky jsou 100% organické. Papírové sáčky a krabice, do kterých se drogerie a kosmetika balí, nesou certifikát FSC označující produkty z udržitelně a eticky získaného dřeva.

Bez obalu i odpadu

Mimořádnou pozornost v TIERRA VERDE věnují rovněž obalům. Minimalizují obalové plasty a patří k průkopníkům bezobalového prodeje. V Česku a na Slovensku vytvořili síť více než 300 bezobalových stáčíren. Kromě toho rozšiřují nabídku vratných kanystrů a lahví. Také upcyklují odpadové materiály z výroby, třeba z papírových pytlů od sody šijí stylové desky a obaly na sešity.

Záměrem lidí z TIERRA VERDE je spoluvytvářet udržitelný a ohleduplný svět. Snaží se, aby se ekologický přístup stal naprosto běžnou součástí života. A přispívají k tomu každý den, každým produktem, který opustí jejich výrobu v Popůvkách u Brna.​

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.