logo

Jediné předsevzetí, které dává smysl. Buďte šťastní!

Nejlepší předsevzetí

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok jsou definitivně za námi a spousta z nás si jako každý rok dává novoroční předsevzetí. Je to náhoda, že většina z nich je spojená s jídlem a životním stylem? Nemyslíme!

Tak namátkou: Budu jíst zdravě! Budu jíst míň! Nebudu jíst! Budu míň pít (alkoholu, kávy, čaje, Coca-coly)! Budu víc pít (vody, smoothies)! Budu… cvičit, běhat, skákat, mít víc času na děti. Nebudu… kouřit, prokrastinovat, sedět celý den a půl noci na Facebooku… Atakdále atakdále.

Ale schválně – který z těchto balvanů, které na sebe navalíte, zvládnete také udržet a vydržet? Bez pevného životního cíle to stejně dlouho nedáte a postupně bude vaše odhodlání slábnout, až se vytratí docela.

A proto – tadááááá – pro vás jeden super životní cíl máme: Mějte rádi sebe a své tělo. Opakujeme: Mějte rádi sami sebe! Nevěřte ztroskotancům, kteří tvrdí, že „tělo má jít do hrobu zhuntovaný“. Pracujte každý den, každou hodinu, minutu a vteřinu uvědoměle na svém štěstí. To, co děláte, dělejte (pokud možno) s radostí. Pouze když budete sami šťastní, můžete štěstí předávat dál. Možná se ptáte, proč byste to měli dělat? Inu, protože to všichni potřebujeme.

A jak to všechno souvisí s námi, se Sklizeno? Proč se tu jako prodejce potravin rozepisujeme o takových hodnotách, jako je štěstí? Protože (kvalitní) jídlo je přece jednou z cest ke štěstí. Zjednodušeně řečeno – když budete milovat sami sebe a své tělo i ducha, nebudete přece vyhledávat jídlo, které škodí vašemu zdraví a tedy i štěstí. Základním vodítkem kvality budiž vám náš Kodex kvality, kterým se řídíme a který nám přímo zakazuje prodávat špatné potraviny.

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.