logo

Muffiny Brno

Muffiny Brno – Vášeň plná čokolády

Představte si chuť čokolády. Kvalitní čokolády. Jak se Vám pomalu rozpouští v ústech a Vy si říkáte, že něco tak skvělého nemůže nikdy skončit.
A teď si představte, že ta čokoláda je nadýchaná a měkoučká. Že její vlastnost rozpouštět se je ještě úžasnější a pocit nebe v ústech je téměř na dosah…
Přesně tak totiž chutnají čokoládové muffiny od Muffiny Brno! A ano, závislost na nich rozhodně získáte 🙂

Za tímto sladkým počinem stojí pán Vojtěch Fňukal, brněnský kuchař, který si v roce 2009 dal za úkol stvořit dokonalý čokoládový muffin. Trvalo to několik měsíců, ale rozhodně to stálo za to. Výběr kvalitních surovin, od čokolády počínaje po mouku konče, a bravurní kombinace poměrů dává těmto malým buchtičkám nový rozměr. Pak už stačila „jen“ parta přátel, tvrdá práce a firma se mohla rozjet ve větším.
Muffiny Brno si zakládají na čerstvosti a nám se ve Sklizenu díky tomu vždy při otevření nové várky sbíhají sliny z omamné vůně.

Vybírat můžete hned z několika druhů, velikostí a tvarů. U nás najdete muffiny s tmavou čokoládou, buď čisté nebo v kombinaci s vlašskými ořechy, chilli, různým sušeným ovocem, nebo s bíloučokoládou, které bývají kokosové, s vlašskými ořechy, různým ovocem a nebo s kávou (pokud budete mít možnost je ochutnat, tak rozhodně neváhejte, protože to je to něco skvostného! 🙂 ).
Navíc nesmíme opomenout ořechové košíčky, které jsou u nás také stálicí. Jde o křehké těsto s bohatou náplní vlašských ořechů.

Prostě a jednoduše… Muffiny Brno Vás po prvním ochutnání polapí a již nepustí. Je to malý sladký hřích, který si musíte dopřát 🙂

Navíc si u nás můžete tyto skvělé laskominy objednat, například na narozeninovou oslavu nebo jakoukoliv jinou příležitost. Stačí jen myslet na to, že závoz je vždy v pondělí a ve čtvrtek a pokud by šlo o nějakou větší objednávku, tak objednávku udělat dostatečně včas, alespoň týden dopředu.

Více o firmě a jejich dobrotách najdete na www.muffinybrno.cz.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.