logo

Leros

Jsme tradiční český výrobce bylinných čajů. Již 60 let vykupujeme a zpracováváme byliny tak, aby si uchovaly své zázračné vlastnosti. Vážíme si léčivých účinků přírody, se kterou jsme neodmyslitelně spjatí, a chceme lidem neustále připomínat, že se na ni vždy mohou s důvěrou obrátit. S úctou k tradicím a s respektem k přírodě přinášíme bylinné čaje plné vůně, harmonie a zdraví.

LEROS je tradiční český výrobce bylinných čajů. Již 60 let vykupuje a zpracovává byliny tak, aby si uchovaly své zázračné vlastnosti. Váží si léčivých účinků přírody, se kterou je neodmyslitelně spjatý, a chce lidem neustále připomínat, že se na ni vždy mohou s důvěrou obrátit. S úctou k tradicím a s respektem k přírodě přináší bylinné čaje plné vůně, harmonie a zdraví.

Jsme tradiční český výrobce bylinných čajů. Již 60 let vykupujeme a zpracováváme byliny tak, aby si uchovaly své zázračné vlastnosti. Naše čaje pro děti a maminky patří nejprodávanější ve své kategorii. Jejich receptury sestavili herbaristé pouze z bylin, jejichž účinky jsou alespoň desetiletí považované za bezpečné. Poznejte bylinné čaje LEROS plné vůně, harmonie a zdraví vy i vaši nejmenší!

Lehká jako pírko

Příroda kolem nás se probudila, byliny rozkvétají do krásy, a i vy toužíte odhodit teplý svetr a rozběhnout se bosýma nohama po svěží trávě. Trojice bylinných čajů vás doprovodí na cestě za zdravějším a štíhlejším tělem i vysněným pozadím.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.