logo

Hradecké Delikatesy

„O skutečné gurmánské prožitky a životní radost se chceme dělit s druhými.“

K založení Hradeckých delikates v roce 2010 nás spontánně dovedly okolnosti našich životů. Objevili jsme volnost a inspiraci k vytváření výrobků, které jsou originální, autentické a emocionálně propojené s lidmi. Od samého počátku nás na naší cestě řídí vlastní intuice. Odvážili jsme se udělat něco, v co maximálně věříme. Vystoupili jsme z hlavního proudu.

Jdeme ke kořenům a vracíme jim život
Od počátku fungování naší manufaktury usilujeme o spojení několika klíčových principů:

  • podporujeme co nejšetrnější – ekologické pěstování kvalitních surovin,
  • dbáme na jednoznačně známý zdroj původu používaných surovin;
  • pro výrobu používáme prvojakostní suroviny s prokazatelnými kvalitativními vlastnostmi;
  • kvalitní suroviny zpracováváme v domácké manufaktuře do delikátních, více i méně tradičních výrobků;
  • produkty následně prodáváme sami nebo prostřednictvím partnerů dodržujících obdobné zásady, jakých se sami držíme. Třeba ve Sklizeno. 😉

 

Recepty jsou srdeční záležitost

Vše vyrábíme ručně a především srdcem, podle vlastních receptur a nápadů. Při výrobě dbáme na vhodné kombinace bylinek a koření tak, aby byly naše výrobky chutné a zároveň i zdravé.

Umožňujeme lidem radovat se z celkového prožitku

Naše výrobky vyjadřují odvahu, individualitu, výběr, odlišnost, alternativu. Jakýkoliv životní způsob je správný pokud pramení z odvahy a čistoty duše. Naše výrobky umožňují dopřávat si toto vše za dostupnou cenu, tedy denně.

Svým přístupem chceme povzbudit lidi, aby pečovali o sebe, životní prostředí, svět, ve kterém žijí a pracují, i o věci, které milují. Povzbudit chuť k lepšímu životu, který je dostupný komukoliv bez omezení danému zařazením ve společnosti.

SORTIMENT

Mezi produkty, na které jsme hrdí, patří například: nakládaný český česnek v oleji, sušená domácí rajčata v oleji s různými ingrediencemi, chutney a jiné dochucovací omáčky, bylinková, ořechová, zeleninovápesta, džemy – marmelády, ovocné a bylinkové sirupy.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.