logo

Farma Druhaz

Farma Druhaz pochází ze Sedlčan. Hlavním předmětem činnosti farmy je chov, porážka a distribuce krůt, krůtího masa a výrobků z něj.

Krůtí maso má nejvyšší obsah bílkovin a nejnižší energetickou hodnotu ze všech mas. Nízké hladiny tzv. špatného cholesterolu a tuků při zachování energetické vydatnosti, dělají z krůtího masa neodmyslitelnou součást stravy. Má vysokou biologickou hodnotu, která je dána zvláště příznivým poměrem esenciálních aminokyselin, lehkou stravitelností a obsahem tuku s nenasycenými, nutričně významnými mastnými kyselinami, zejména kyselinou linolovou. Maso je vhodné k přípravě všech druhů pokrmů v minutkové i v klasické kuchyni, pro přípravu polévek, předkrmů i hlavních chodů především díky rozmanitosti jeho druhů.

V roce 2010 však farma rozšířila sortiment o prodej kuřecího masa a kuřat a nyní společnost nabízí i bourané kachní maso výhradně z českých chovů a zařadilo prodej ostatní chlazené i mražené drůbeže a králíků. Krůtí maso a ostatní drůbeží maso je v současné době velmi populární především pro svoji kvalitu a vlastnosti, které odpovídají trendu racionální a zdravé výživy, při stále se zvyšujícím tlaku na kvalitu a prokazatelný původ suroviny.

Rozšíření sortimentu o kuřecí maso a ostatní drůbež, obchodním partnerům přineslo větší komplexnost při zajištění dodávek přímo na Vaši prodejnu. Společnost odkoupila kompletní provoz chovu krůt a krůtích jatek, který je v provozu již od roku 1995 a navázal na tradici chovu drůbeže v Sedlčanech. Jatka byla kompletně zrekonstruována v roce 2004 na základě směrnic a pravidel EU a jsou držiteli osvědčení o způsobilosti pro porážku krůt a zpracování krůtího masa číslo CZ21810002, vystavené na společnost Farma DRUHAZ.
Veškeré chovné i výrobní prostory i procesy jsou pod stálým veterinárním a hygienickým dozorem. Personál společnosti je náležitě vyškolen a jeho odborné znalosti odpovídají všem požadavkům dozorových orgánů i profesní úrovni potřebné k udržení vysoké kvality produktů.

Pro více informací o farmě neváhejte navštívit její webové stránky: http://krutifarma.cz/

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.