logo

Vypečte se na pečení cukroví!

Ani tento rok vás neochudíme o možnost objednat si cukroví a ušetřit tak spoustu času. Čas je přece to nejcennější, co máme. A obzvlášť v předvánočním čase je ho po čertech málo… Máme pro vás překvapení v podobě hned tří typů cukroví.

Se Zdravým stravováním, Doktorem Pekařem a nově Louskáčkem pro vás máme o trochu zdravější cukroví, než bývá na Vánoce zvykem.

Klasické vánoční cukroví

V krabici klasického vánočního cukroví najdete v jednom kilogramu 16 známých i originálních druhů. Bez zbytečných cukrů, pouze z poctivých tuků a másla, z kvalitní čokolády nebo třeba z rýžové mouky či ovesných vloček.

Seznam druhů cukroví: Kešu kuličky s kokosem, špaldové linecké s citronem, čokoládové střapáče, ovocné kuličky s pistáciemi, kokosová roláda, skořicové proužky, máslové sušenky s čokoládou, bílkové bochánky se sušeným ovocem, vanilkové rohlíčky, mrkvánky, ořechové pracny, „studentská“ v bílé čokoládě, „studentská“ v čokoládě, Masarykovo cukroví, plněné košíčky a medové perníčky.

Cukroví od Zdravého stravování si můžete objednat do každé prodejny SKLIZENO.

Bezlepkové vánoční cukroví

Naši klasickou nabídku doplňujeme o bezlepkové cukroví od Doktora Pekaře, které je připraveno ze zdravé bezlepkové směsi. V kolekci najdete  Rumové taštičky, kokosové koule, vosí hnízda, pohankové perníčky, myslivecké knoflíky, linecká kolečka, skořicové krystalky, vanilkové rohlíčky a čokoládové dortíčky.

Jen máslo, ořechy, kakao, rozinky, čokoláda, vanilka, vejce, citronová kůra, trocha toho cukru… a hlavně spousta vánoční pohody. Prostě bezlepkové vánoční cukroví nejlepší kvality.

Cukroví od Doktora Pekaře si můžete objednat do každé prodejny SKLIZENO s výjimkou SKLIZENO Zlín.

Cukroví od Louskáčka

Louskáček je v naší nabídce novinkou. S poctivými sladkými i slanými pekařskými výrobky Louskáček se můžete setkat zejména v kavárnách, hotelích, prodejnách farmářských potravin a na farmářských trzích. Mimo to také při cateringových akcích, významných sportovních událostech či zvláštních VIP příležitostech v rámci železniční, autobusové a letecké přepravy. Sladké koláče a dorty a slané quiche pravidelně oceňují i členové zahraničních filmových štábů. Devět druhů vánočního cukroví obsahuje vanilkové rohlíčky, išlské dortíčky s hoblinkou z bílé čokolády, plněné ořechy máčené v čokoládě, kokosové krajky s pomerančovou kůrou, linecké slepovánky, pralinky mandlové třísky s bílou čokoládou, pralinky mandlové třísky s mléčnou čokoládou, linecké třené s rybízovou kaňkou a vánočně zdobené perníčky.

Složení: ořechy vlašské, pšeničná mouka, cukr, máslo, mandle, vejce, kakao, čokoláda, ovocná zavařenina, rostlinný tuk, med, pomerančová kůra, dětské piškoty, živočišná šlehačka, sůl, rumová esence, vanilková esence, kypřící prášek.

Cukroví od Louskáčka si můžete objednat do každé prodejny SKLIZENO v Praze a do prodejny SKLIZENO Hradec Králové.

Jak objednat?

Objednat cukroví můžete pohodlně online na našem webu. Zadáte druh a množství cukroví, zvolíte si prodejnu a den, kdy se vám nejlépe hodí cukroví vyzvednout. Zaplatíte… a hotovo! Můžete se začít těšit na Vánoce s pocitem, že letos si je užijete víc než kterýkoli rok předtím.

A nezapomeňte – OBJEDNÁVAT MŮŽETE DO 30. LISTOPADU 2022!

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.