logo

Světničkové kuře

Světničkové kuře je privátní značka Sklizeno, pod kterou vám především v našich prodejnách nabízíme kvalitní kuřecí maso a prémiové uzeniny, například kuře celé, kuřecí prsní/stehenní řízky, spodní stehna, polévková směs, šunky nejvyšší jakosti a další.

Maso pochází z moravského chovu s transparentním původem. Pro Sklizeno je zpracovává podnik Raciola Uherský Brod, která provádí zpracování živých kuřat dodaných mateřskou společností LUKROM. Jde o drůbež, která vyrostla na Moravě v tradičním chovu a byla vykrmena výhradně krmivem z vlastní výroby LUKROM. Celý proces výkrmu kuřat je od počátku kontrolován, aby kuřata měla optimální podmínky pro vývin, které zásadním způsobem ovlivňují kvalitu masa.

Dodání a zpracování kuřat je v souladu s přísnými pravidly welfare, státní veterinární správa dohlíží na porážky a porcování. Samozřejmě bedlivě dbáme na dodržování hygienických norem v souladu s normou IFS. Po porážce je maso chlazené moderním systémem bez vody.

Ručíme za transparentní původ masa a stojíme za prémiovou kvalitou šunek a uzenin, které mají maximální obsah masa a technologické minimum aditiv.

 

Více informací naleznete zde.

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.