logo

Poznejte sílu Kapitána Kombuchy

Fermentovaný čajový nápoj, studnice plná vitamínů a antioxidantů, funkční potravina s celou řadu pozitivních efektů na lidské zdraví. Seznamte se s Kombuchou!

Kombucha je dalším důkazem příznivé funkce fermentovaných potravin pro lidský trávicí trakt. V zásadě jde o slazený čaj, který je fermentován za pomoci mikroorganismů – kvasinek a baktérií ve formě tzv. „čajové houby“.

Mezi pozitivní účinky na naše zdraví patří například: celkové posílení imunitního systému, detoxikuje organismus, zlepšuje spánek, podporuje lepší činnost ledvin a jater, zlepšuje trávení, povzbuzuje mozkovou činnost, působí protiskleroticky a její pravidelná konzumace má celou řadu dalších pozitivních přínosů.

Ve Sklizeno jsme se rozhodli plout s Kapitánem Kombuchou. Captain Kombucha je delikátní bublinkový nápoj, ručně vyráběný na portugalském pobřeží. Je vyrobený výhradně z nejkvalitnějších BIO certifikovaných surovin a fermentovaný speciálními Captain Kombucha živými bio-kulturami. Sice jednoduchá chuť, ale s komplexním složením. Tento ručně namíchaný nápoj v sobě kombinuje unikátní recept Kapitána Kombuchy s dobře známými vlastnostmi čaje a probiotik. Kombucha je nízkokalorický probiotický drink vyrobený z houby Kombucha, probiotické kultury a cukru, který se při fermentaci vypaří. Kombucha se konzumovala po staletí jako zdravý nápoj hlavně v Číně, kde byla nazývána „Elixírem nesmrtelnosti“.

Vyzkoušejte ho i vy. Máme ho ve čtyřech variantách – Originál, Kalifornská malina, Kokos a nebo Ananas–broskev.

A tady si můžete přečíst, proč byste kombuchu měli pít každý den.

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.