logo

OMFG! Dva ročníky za jedinečnou cenu. A k tomu soutěž!

V souvislosti se Světovým dnem ginu, který připadá na sobotu 9. června, jsme si pro vás připravili speciální nabídku limitované edice vyhlášeného ginu OMFG z rodinného lihovaru Žufánek, a to hned dva ročníky dohromady! Znalci to vědí, ale ostatním to raději napíšeme – obě limitované edice jsou v českých obchodech rozebrány, vyprodány a už nikdy, NIKDY nebudou k mání.

A ještě jedna zpráva, která vás potěší: obě lahvinky získáte za opravdu výjimečnou cenu 2 500 Kč. Na to lze říct jediné:

„OMFG!!! Zbláznili jste se?!“

Ne, prostě jsme si řekli, že vám uděláme radost.
Zakoupíte je pouze v našem e-shopu. Máme velmi omezené množství 50 kusů, takže raději moc neváhejte.

Co je to OMFG?

OMFG je sběratelská a notně limitovaná edice prvního českého rukodělně destilovaného ginu OMG, který vyrábí Martin Žufánek v rodinném Lihovaru Žufánek v podhůří Bílých Karpat v Boršicích u Blatnice.

Základ OMFG tvoří stejný recept jako u klasického Žufánkovic ginu OMG (Oh My Gin), jen je přidáno něco extra. To „extra“ je každý rok jiné a nikdy se nebude opakovat. Každý ročník je jedinečný a slouží jako poděkování našim věrným zákazníkům a fanouškům. Množství lahví je 600 pro ČR a 600 pro zahraničí.

 

OMFG 2017

Extra: 

Šanta kočičí 

Šanta kočičí je oblíbená hlavně u našich čtyřnohých přátel. Díky svým schopnostem dokáže uvolnit svaly a navodit příjemný pocit relaxace.

Na kočky šanta působí euforicky, a když s ní přijdou do konktaktu, začnou se v ní ihned válet. I proto se jí říká kočičí kokain.

Na člověka šanta nepůsobí tak silně, ale proč bychom se i my nemohli cítit euforicky?

 

 

OMFG 2018

Extra:

Bourbonský pepř

Voatsiperifery je neuvěřitelně vzácný divoký pepř rostoucí pouze v teplých a vlhkých jihovýchodních deštných pralesích na Madagaskaru.

Sběr je extrémně náročný, což se odráží na velikosti produkce – pouhých 1500 kg ročně. A samozřejmě taky na ceně…Lihovar Žufánek tak s hrdostí uvádí, že na přípravu letošního OMFG spotřeboval 1 % z celosvětové produkce.

Voatsiperifery má nádhernou a omamnou vůni plnou citrusů a divokých květů. A ta se celá odrazila i v chuti a vůni OMFG 2018.

 

 

 


 

VELKÁ GINOVÁ SOUTĚŽ

Soutěžte s námi a vyhrajte jeden komplet OMFG ginu 2017 a 2018 a nádavkem k němu výlet do Lihovaru Žufánek v Boršicích u Blatnice, kde vás v dohodnutém termínu osobně provede Martin Žufánek. Stačí správně zodpovědět sadu otázek, které pro tuto soutěž speciálně vymyslel.

Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenoval doktor, s jehož jménem se pojí vznik ginu v té podobě, jak ho dnes známe?
2. Jak říkali angličtí vojáci ginu, když ho během třicetileté války poprvé poznali?
3. V kterém měsíci a roce byl poprvé vydestilovaný OMG gin?
4. Víte, jak se měl původně OMG jmenovat? (Byl to sice názav pro prototyp, ale počítalo se s tím názvem i do ostré výroby. Než došlo ke změně na OMG.)
5. Co znamená písmeno F v OMFG zkratce?
6. Jaká extra bylina byla použita v OMFG 2017 a 2018?
7. Víte, na jakém místě se prodával vůbec první stočený OMG? Bylo to 29. 12. 2013 a tím místem bylo…?
8. Tipovací otázka: Za kolik hodin Sklizeno vyprodá všech 49 balíčků OMFG 2017+2018?

Své odpovědi posílejte na e-mail soutez@sklizeno.cz. Do předmětu napište: VELKÁ GINOVÁ SOUTĚŽ. O vítězi rozhoduje správnost odpovědí, přesnost odpovědi na tipovací otázku a (v případě více stejně přesných odpovědí na tipovací otázku) čas odeslání odpovědí – rychlejší vyhrává. Podrobná pravidla jsou uvedena níže.

Pravidla soutěže „O Žufánkův komplet OMFG “

  1. Zašlete nám správné odpovědi na e-mail soutez@sklizeno.cz s předmětem VELKÁ GINOVÁ SOUTĚŽ.
  2. Soutěžící musí nejpozději v poslední den soutěže dosáhnout věku 18 let.

Kdy můžete soutěžit?

  • Odpovědi na soutěžní otázky můžete posílat od 8. 6. do 30. 6. 2018.

Kdy a jak se dozvíte, zda jste vyhráli?

  • Vítěze budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu nejpozději 4. července.
  • Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele, konkrétně v prodejně Sklizeno Chodov v Praze nebo Sklizeno Vaňkovka v Brně, a to 15. 7. 2018, případně individuálně zašle na adresu poštou/přepravní společností.
  • Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem, 4. 7. 2018, a to prostřednictvím e-mailu.
  • Pořadatelem soutěže je MyFoodMarket, s.r.o. se sídlem Březina 103, 666 01 Březina (IČ: 29282721, DIČ: CZ29282721). Webový server pořadatele: www.sklizeno.cz 
  • V případě podezření na porušení pravidel si vyhrazujeme právo vyloučit účastníka ze soutěže.
  • Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
  • Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě.