Jak nakupovat Přihlášení Registrace
OMFG gin 0,5 l 2017 + OMFG gin 0,5 l 2018

OMFG gin 0,5 l 2017 + OMFG gin 0,5 l 2018

2 500 
-
+
Výrobce:
ŽUSY s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Naprosto giniální záležitost a absolutní povinnost pro každého džinistu. Doporučuje 1000 a 1 džinů! OMFG 2017+2018 je kolekce dvou limitovaných edic řemeslných ginů z Lihovaru Žufánek, kterou exkluzivně můžete koupit jen u nás. Martin Žufánek každý rok přidá do klasické receptury svého OMG ginu jednu ingredienci X a tím tento nápoj povýší na sběratelskou edici, která z obchodů zmizí zpravidla během několika hodin, maximálně dní.
velejemný líh, jalovec, koriandr, pepř, pomerančová kůra a další byliny
Neobsahuje alergeny.
U zrodu firmy Žusy s.r.o. stáli manželé Ing. Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Společnost podniká v malé obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Vlastní ovocné sady, které obklopují výrobní areál, se nachází v jedné z nejlepších lokalit na pěstování hlavně modrého ovoce na Moravě. Z něho se vyrábí na moderním destilačním zařízení kolonovou technologií lahodně jemné ovocné pálenky s charakteristickou vůní a chutí, ovlivněnou zdejším mikroklimatem a podložím na úpatí Bílých Karpat. Všechny produkty jsou vyrobeny z vlastních surovin pěstovaných v režimu ekologického zemědělství podle původních receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.