logo

Máte nějakou hezkou příhodu… ze SKLIZENO?

V září 2021 jsme oslavili 10 let od otevření naší první prodejny. Při té příležitosti jsme na Facebooku a Instagramu uspořádali soutěž o 10 x 1000 Kč na nákup v našich prodejnách nebo e-shopu. Úkol pro soutěžící byl relativně jednoduchý – chtěli jsme příběhy, historky, úsměvné vzpomínky… prostě takové veselé příhody „z natáčení“, které mají nějakou souvislost právě s prodejnou SKLIZENO.

Ze soutěžních odpovědí vybíráme ty nejlepší:

Na Vánoce jsme kromě jiného pro děti z rodiny připravili i balíčky se zdravými dobrotami koupenými ve SKLIZENO – vánoční limitky MixIt, ovocňáky, javorová lízátka, Sonnentor zimní čajíky. Protože doba je taková, jaká je, k rozbalování dárků došlo až v létě. Ten pohled dětí, když v největších letních vedrech našly v balíku vánoční mixitky a Ježíškův nebeský čaj… Nejmenší prohlásil: „A to Ježíšek pracuje i v létě?“

Ľubomíra

Mám úsměvnou vzpomínku na vyzvedávání objednaného chleba v brněnské prodejně. Slečna pokladní se mne zeptala při výdaji chleba na jméno… a asi vinou roušek přeslechla příjmení a snažila se ho zopakovat a ptá se „Husa“? A já na ni, že to jsem občas taky, ale že je to na jméno „Kusá“. Obě jsme se srdečně zasmály, slečna se omluvila a já dostala svůj chleba.

pajinkab_1989

Byla jsem ve vaší prodejně na Josefské v Brně před Vánoci i se skoro 4letým synem nakupovat. Bylo tam dost narváno a synovi jsem potichu říkala, ať se mne drží, že se tu lidi motají. Po chvilce nakupování syn pronesl velmi zřetelně a nahlas: „Lidi, strašně se tu motáte!“ Lidé kolem se začali smát a já abych to aspoň trochu uhasila, tak jsem také nahlas řekla (mluvící k synovi): „Sašo, to se neříká. Říká se s dovolením.“

Pavla


Milé úžasné Sklizeno, veselou historku k soutěži nemám, ale mám krásnou vzpomínku – ve Sklizeno jsem potkala dnes již nejlepší kamarádku, s kterou jsme se tam tehdy dohadovaly, která si koupí poslední Red Velvet Muffin a banánový chlebík. Od té doby na sebe nedáme dopustit a vždy, když se setkáme, víme, kam zajít na zákusek a povídání.

candova_julie

Několik historek přišlo i na téma cizí neštěstí nejvíc potěší. Dámy, děkujeme a věříme, že už se to potom nikdy neopakovalo 🙂

Snažila jsem se blýsknout před tchyní. Připravovala jsem tradiční svatomartinskou husičku, zelíčko, vínečko. Začala jsem hned zrána. Tak po hodině mi zavolala dcera, že jí nejde přihlásit se na zkoušky přes mobilní data a já, antitalent na PC, jsem se musela poprvé pohybovat ještě v univerzitním systému. Než jsem se tam doklikala, z trouby už se kouřilo a husa byla na troud. SKLIZENO mě zachránilo a druhý pokus byl na výbornou.

hejnickovi

Na Josefské jsem pokřtila svoje nové kozačky, jednou jsem v tom spěchu přehlédla schodek u vchodu a pěkně jsem se rozmázla. Naštěstí nákup přežil. Kolemjdoucí mi přispěchali na pomoc a jeden pak zavítal i k vám.

aliceinbrnoland

Šla jsem rovnou z toalety do vaší prodejny v OC Nový Smíchov, když jsem si všimla, že po mně pokukuje jeden mladík, pak hned za rohem další 😃 Tak se mi zvedlo sebevědomí a pomyslela jsem si, jak mi to dnes sluší a v dobré náladě vybírala dále. Až asi po 10 minutách jdu k pokladně a tam mě slečna upozornila, že mám špatně zastrčenou sukni. 🤣 No prostě mi šlo vidět půl zadnice. 🙊🙈 Tak jsem zrudla, polkla naprázdno a uháněla pryč, ať už mě nikdo nevidí. Až doma jsem se tomu sama smála. 😃 No to se občas stane přeci.

Sylva

Historky, které nejsou vyloženě úsměvné, ale nás přesto potěšily.

Já žádnou zajímavou vzpomínku nemám, ale i tak jsem vám chtěla říct, že vaše prodejny miluji. Vždy mě obsloužil milý personál a sortiment je prostě skvělý. Teď už se k vám dostanu méně často, ale když jsem chodila na střední školu, tak cesta vedla přes vaši prodejnu a já se tam často stavovala pro nějakou mňamku, ten školní den se pak dal mnohem líp přežít. Takže já vám děkuju a do budoucna doufám, že budete mít víc provozoven a víc spokojených zákazníků jako jsem já.

4kocky_v_dome

Já jsem do hradecké prodejny zavítala poprvé teprve nedávno, když jsem si jí všimla při procházení Auparkem. A opravdu jsem zažila lásku na první pohled. (Neříkejte to mému manželovi.) Rozzářily se mi oči, rozšířily zorničky, srdce mi začalo zběsile tepat, adrenalin se hromadil a já nevěděla, kam koukat dřív. Tolik úžasných a zajímavých produktů! Hlavně jsem celiak, takže nesmím lepek, a můj bože, ty dortíky! Bez lepku! Ukořistila jsem i hotový čočkový salát, který vypadal tak lákavě, že tolik jsem se za svůj život na čočku ještě netěšila. (A byl luxusní.) Dýňové křupky byly taky skvělé! A všechny ty paštičky, lahve (i s nealkem), maso, uzeniny a všechny další produkty. Úplný ráj! Takže u mě se v prodejně Sklizeno rozhodně zrodila láska. Láska k Vám.

Sara

Chtěla bych vám poslat velkou poklonu a uznání! V povědomí Sklizeno mám už nějakou dobu, ale díky škole, kterou navštěvuji v Brně, jsem mohla zkusit jídlo, které dodáváte. A jestli můžu použít výraz, který to vystihuje – „gastroporno!!! Úžasný chuťový, ale i vizuální zážitek . Přeji mnoho úspěchů, jen tak dál!

Kateřina

Všem moc děkujeme!

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.