logo

Kodex výběru potravin

Nejsme žádná chemička ani drogerie. Proto vždy vybíráme jen takové potraviny a ingredience, které svou chuť a vůni získaly přirozenou cestou, jak je pánbůh nebo kuchař stvořil.

Kvalita na prvním místě

Prvotřídní suroviny a kvalitní zpracování dají ve výsledku špičkový výrobek. A přesně takový chceme nabízet, ať už jde o produkty v našich obchodech nebo dobroty, které připravují naši kuchaři.

Žádná chemie

Výrobky by neměly obsahovat aditiva, tj. umělé či nepřirozenou cestou vytvořené a dodané konzervanty, barviva, emulgátory a náhražky. Výjimku připouštíme u emulgátorů přírodního původu či u výrobků, které se bez aditiv vyrobit nedají.

Co je malý, to je hezký

Preferujeme menší výrobce s tradicí a fortelem. Rádi spolupracujeme s lokálními dodavateli, kteří dělají své řemeslo poctivě.

Mít na vybranou

V našich obchodech chceme ideálně nabízet výrobky, které neprodávají maloobchodní řetězce v ČR. Což platí i pro zboží dovážené ze zahraničí.

Obal prodává

Důležitý je pro nás každý detail. Pokud je ale váš výrobek natolik jedinečný a úžasný, tak dokážeme přimhouřit oko nad slabším vzhledem balení.

Úcta k přírodě

Dáváme přednost výrobcům, kterých si můžeme vážit pro jejich přístup k surovinám, ke zvířatům, k životnímu prostředí či tradicím.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.