logo

Pekařství Rýdl

Pekařství Rýdl je výrobce chutných preclíků.

Od svého prvopočátku má až do dnešní doby řemeslný charakter. Jejím „TOP“ výrobkem jsou CHUTNÉ PRECLÍKY, které jsou vyhledávány především jako pochutina k pivu a vínu. Jejich kvalitu podtrhuje i ocenění značkami KLASA a PODKRKONOŠÍ regionální produkt.

Pekárna vyrábí převážně ručním způsobem asi sedmdesát druhů pečiva – od chleba, housek, rohlíků, vek, koláčů, vánoček, přes cereální pečivo až po pečivo trvanlivé. Specialitou jsou pak preclíky, které díky své receptuře z počátku minulého století přenáší řemeslný duch původního pekařství do dnešní doby.

Výrobky jsou distribuovány zhruba do 120-ti prodejen po širším regionu. Preclíky se pak rozváží po celé České republice. Výrobky jsou prodávány také ve vlastní prodejně v Lázních Bělohradě, která je součást pekárny. Tato prodejna je dnes vyhledávaným obchůdkem místních občanů a lázeňských hostů.

Vše se peče na pecích Kõnig-Roto Passat řízených počítačem a na chléb má firma sázecí pec Kornfeil.

V roce 2005 bylo pekařství změněno na společnost s ručením omezeným. I přesto však zůstává firmou spíše rodinného charakteru. V pekárně pracuje více jak dvacet zaměstnanců.

V našich prodejnách Sklizeno můžete vyzkoušet některé z výrobků této pekárny. (Upozornění: Nabídka výrobků v prodejnách se může měnit v průběhu času. Také dostupnost výrobků v jednotlivých prodejnách se může lišit)

  • trvanlivé,pšeničné, slané

 

Pokud byste se o pekárně chtěli dozvědět vice: http://www.josefrydl.cz/

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.