logo

MY FOOD Market radí, jak na Vánoce bez stresu

Každý rok si říkáme, jak se příští rok nebudeme rozčilovat nad tím, že je všechno potřeba do konce roku předat, odevzdat, vyplnit a poslat. Že si konečně jednou užijeme ten správný advent. A ono to zase nakonec nevyjde – všichni chtějí všechno hned, zákazníci i šéf. Do toho děti, vánoční večírky, virózy a nachlazení… z tohohle kolotoče prostě nelze vystoupit bez úhony. A tak předsevzetí o klidném adventu plném rozjímání a lásky v kruhu rodinném bere za své stejně rychle jako perníčky, které přece měly vydržet do Ježíška.
My v MY FOOD Market jsme si dali za cíl pomoci vám v boji s těmi třemi S: spěchem, shonem a stresem. A jak konkrétně naše pomoc vypadala a jak vám můžeme pomoci ještě nyní?

1) Zdravější vánoční cukroví
Už v listopadu jsme vám nabídli možnost objednat si 14 druhů vánočního cukroví. To byly minimálně dvě mouchy jednou ranou. Vedle toho, že ušetříte spoustu času, dostanete zdravější variantu tradičního vánočního cukroví – méně cukru, doslazování sušeným ovocem, méně bílé mouky atd.
Cukroví budeme mít pro ty, kteří si ho objednali, připravené ve dnech 21.–23. prosince ve vybraných pobočkách.

2) Nákup až domů
Co významně šetří čas, je objednání nákupu od rodinného krbu a jeho dovoz tamtéž. Pamatujte na to, že abychom vám váš nákup na vánoční svátky i Silvestra přivezli ještě před Vánoci, neměli byste objednání už dále odkládat (jako to žehlení, které už vám leží dva týdny).

3) Vánoční balíčky pro každého
Podobnou poslední možnost máte také v tom případě, že ještě nemáte všechny dárky pod střechou. Podívejte se na vánoční balíčky, které jsme připravili pro manželku, babičku, dědečka, partnera nebo třeba paní na hlídání.
A jestli je dárkový balíček příliš, tumáte několik tipů na samostatné dárky.

Přejeme vám krásné svátky bez stresu, spěchu a shonu.
K tomu vám pomáhej MY FOOD.

 

mf-vanoce-newsletter-darky-v2

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.