logo

Mixit

Společnost Mixit s.r.o. vznikla po roční přípravě v roce 2010, jako projekt dvou mladých mužů Tomáše a Martina. Základem byla možnost namíchat svou vlastní směs cereálií z různých ingrediencí v podobě variací cereálních základů, sušeného ovoce, semen, oříšků, ale i neodolatelností, jako je čokoláda na nespočet způsobů, gumových medvídků nebo lentilek.

Myšlenka a cíl byl jasný – nabídnout nejen něco nového, neokoukaného, co uspokojí zdánlivou poptávku trhu, ale především poskytnout opravdu kvalitní a zdravé potraviny v jiné formě než doposud. Zvolili jsme tedy cestu individualizace, zábavy a odlehčení.

Na začátku jsme si nebyli jistí, zda Češi tuto formu, ale i samotný projekt přijmou. V podstatě jsme byli první, kteří přišli do České republiky s nápadem namíchat si individuální müsli (dnes i kaše, suché plody, tyčinky, lyofilizované ovoce apod.). Záhy jsme však zjistili, že nápad má pozitivní ohlasy, ať už na kvalitu surovin, samotný koncept nebo náš web. Důležitý je pro nás také přístup k zákazníkům. Snažíme se jím vždy vyjít maximálně vstříc a to nejen, že jim nabídneme zábavu a pochoutku, kterou si vyberou na míru, ale také rychlým a individuálním vyřízením žádostí a proseb. Samozřejmostí je pak opravdu pečlivý výběr všech surovin a produktů, které pravidelně obměňujeme a rozšiřujeme a to i o BIO nebo bezlepkové pochutiny.

Velmi zásadní je pro nás kontrola kvality. Zakládáme si na vlastní výrobě a výběru obchodních partnerů. Mezi ně patří Sklizeno, které nás neustále přesvědčujeme kvalitou svých služeb a přístupem k zákazníkovi. Uvědomujeme si, že nejen kvalitní, chutná surovina, ale také samotný prodeje určuje, kam se bude zákazník rád vracet.

HLAVNÍ MYŠLENKY:

Kvalitní suroviny bez konzervantů a barviv

Kvalitní surovina je široký pojem, proto pro upřesnění – v maximální možné míře vybíráme ty, co jsou bez umělých konzervantů a barviv. Jedině tak si můžeme udržet pověst kvalitních a zdravých potravin.

Nesířené a bez cukru

U všech produktů hlídáme aby nebyly sířené či nějak přislazené. U minima položek se sice přislazení nevyhneme, ale vždy vyžadujeme přesné specifikace od dodavatelů a hledáme tak nejoptimálnější a nejzdravější možnou variantu.

Kontrola kvality

Toto je pro nás základ celého projektu Mixit. Kvalitu surovin i samotnou výrobu si hlídáme sami, díky čemu můžeme dát ruku do ohně za to, co Vám dodáváme a v jaké formě.

Individuální a srdečný přístup k zákazníkům nejen v míchání

Nedílnou součástí naší firmy jsou přívětiví kolegové, kteří se starají o Vaši spokojenost vč. vyřizování vašich dotazů a prosbiček. Zákazník je pro nás velice důležitý, proto ke každému přistupujeme individuálně a s ochotou.

Zábava a zážitky

K hezkému, zdravému konceptu jsme přistoupili s odlehčením, vtipem a zábavnou formou. Cereálie, pochoutky z müsli či sušené ovoce a křupavé oříšky patří k životu – ke zdravému životu, plnému energie. I my jsme se do toho pustili s vervou a nabízíme nejen prodej „zdravých pochutin“ ale také zábavu a hravost.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.