logo

Chcete být součástí týmu Sklizeno?

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

Svůj životopis s průvodním dopisem nám můžete poslat, i když nemáme vypsanou žádnou vhodnou pozici. Jakmile se totiž nějaká taková objeví, kontaktujeme vás.

Odeslat životopis

PRACOVAT S DOBRÝM JÍDLEM JE RADOST

Jsme toho názoru, že zákazník je spokojený a dobře naladěný především zásluhou spokojeného a dobře naladěného prodavače. Proto děláme maximum, aby se naši zaměstnanci do práce těšili a byli na ni pyšní.

Co nabízíme

  • Možnost dělat práci lépe a jinak, než bylo doposud zvykem
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Respekt, podporu a uznání za kvalitně odvedenou práci
  • Zaměstnanecké bonusy a výhody
  • Pracovní pozice na HPP, zkrácený úvazek, práci na DPP
  • Praktické kurzy a školení o dobrém jídle
  • Místo, kde vám šéf za dobrou práci dokáže poděkovat

Co očekáváme

Především chuť do práce a hlad po nových informacích. Děláme práci, která nás baví, a moc si přejeme, aby to všichni naši zaměstnanci cítili stejně. Proto nám záleží na každém, kdo přichází do našeho týmu. Očekáváme mlsný jazyk, lásku k jídlu a přátelský vztah k zákazníkům.

Jak probíhá výběrové řízení

Pokud zareagujete na konkrétní vypsanou pozici, naše personalistka nejdříve posoudí vaše materiály. Vyhovíte-li požadavkům, telefonicky vás pozve k osobnímu setkání, kde se nám budete moci představit a my vám zase přiblížíme pracovní pozici. Když si navzájem kápneme do noty, pozveme vás do dalšího kola, kde se osobně setkáte s potenciálním nadřízeným a podíváte se na budoucí pracoviště. A pak už se budeme těšit na váš nástup.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MyFoodMarket s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Získané osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta, a to pouze po dobu, než najdeme vhodného uchazeče a místo tak obsadíme.