Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Žvýkačky Charity gums

Žvýkačky Charity gums 13 g

35,90 
-
+
Výrobce:
CHARITY ART PRODUCTS, S.R.O.
Země původu:
Česká republika
Energie
99 kJ
1.1 %
Sacharidy
9.88 g
3.6 %

Po žvýkačce lidé sahají bezmyšlenkovitě s jediným záměrem - osvěžit dech. Předmět každodenní spotřeby ale může být současně věcí, jež spojuje, baví a inspiruje. A taky pomáhá. CharityGums poskytuje na obalu žvýkaček prostor desítkám mladých a šikovných výtvarníků, kteří ve světě s převahou reklamního užití grafiky nemají mnoho příležitostí zviditelnit svůj umělecký talent.

Náhradní sladidla: xylitol (10-15%), sorbitol, maltitol, mannitol, sukraloza; gumový základ; zahušťovadlo arabská guma; barviva: titanium, dioxid; emulgátor SOJOVÝ lecitin; leštící látka karnaubský vosk; zvlhčovadlo glycerol; antioxidant bha (E320).
Obsahuje sóju (6).
Žvýkačky CharityGums prodáváme v obalu s originální grafikou ve spojení s podporou neziskových organizací. Díky rychlému rozšíření prodejní sítě žvýkaček jsou nyní jejich díla k vidění na více jak 100 místech v Praze a dalších českých městech v prostředí kaváren, knihoven či designových obchodů. Umělci mají velkou volnost při výběru motivu, který považují za důležitý a jímž chtějí společnosti předat svůj vzkaz.
Název na 100 g na porci 13 g
Energie 761 kJ 99 kJ
Energie 182 kcal 23.66 kcal
Sacharidy 76 g 9.88 g
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.