Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Zrnková káva Brazil Monte Alto Honey

Zrnková káva Brazil Monte Alto Honey 226 g

231,90 
-
+
Výrobce:
La Boheme Cafe
Země původu:
Brazílie
Tato káva má střední až těžké tělo s chutí mléčné čokolády a dochutí ořechů a zralé hrušky. Základním principem zpracování honey kávy je sběr pouze zralých třešní. Na konci každé sklizně jsou třešně shromažďovány, drceny (zbavovány exokarpu) ručně či za pomoci mechanických drtiček. Farma Fazenda Ambiental Fortalezza FAF byla vytvořena v roce 1850 rodinou Baretto. Vášeň pro kávu prošla generacemi, teď je farma řízena Sylvií Baretto a jejím manželem Marcusem Croce.
Zrnková káva odrůd Yellow Bourbon, Novo Red, Yellow Catuai zpracovaná metodou Honey.
Alergeny jsou ve složení označeny hvězdičkou.
La Boheme představuje skupinu kávových odborníků a pěstitelů kávy z celého světa, kteří zasvědcují jejich životy k růstu nejkvalitnější a jedinečné kávy ze vzálených koutů světa. Vše je vedeno Charlem Fleerem, kávovým průkopníkem, který věnuje svůj čas zlepšováním kvality kávy na celém světě a usiluje o integritu kávového průmyslu, jeho politiky a transparentnosti. Charles cestuje více než 4 měsíce v roce mezi Afrikou, Střední a Jižní Amerikou a je jedním ze členů poroty v kávových soutěžích mezi jednotlivými farmáři, vytváří tímto způsobem síť přímého obchodu mezi farmářem a obchodníkem a vše nakonec prezentuje konečnému zákazníkovi.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.