Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Zeleninová šťáva jablko s granátovým jablkem

Zeleninová šťáva jablko s granátovým jablkem

27,90 
-
+
Výrobce:
Beskyd Fryčovice a.s.
Země původu:
Česká republika
100 % čerstvá šťáva z jablka a granátového jablka, za studena lisovaná, neředěná, bez konzervačních látek, nepasterovaná. Ošetřené vysokým tlakem, který zachová minerály a vitamíny čerstvé zeleniny a ovoce. Granátové jablko má celou řadu blahodárných a zdraví prospěšných vlastností. Obsahuje antioxidanty, pomáhá udržovat cévy v dobrém stavu a reguluje krevní tlak. Působí blahodárně i na imunitní systém a zpomaluje stárnutí buněk.
Jablečná šťáva, šťáva z granátového jablka.
Neobsahuje alergeny.
Společnost Beskyd Fryčovice, a.s. má svou dlouholetou tradici na potravinářském a obchodním trhu. Tradiční sortiment zahrnuje balené brambory a výrobky ze zpracovaných brambor, jednodruhovou chlazenou zeleninu a zeleninové směsi, zeleninové saláty, zeleninové šťávy a čerstvé bylinky. Kvalita je výchozím kritériem. Společnost vyrábí z nejkvalitnějších surovin s využitím nejnovějších technologií a rychlého zavádění inovací.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.