Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Višňovka 20% Žufánek

Višňovka 20% Žufánek 100 ml

99,90 
-
+
Výrobce:
ŽUSY s.r.o.
Země původu:
Česká republika

Likér vyrobený tříměsíční macerací višní ve velejemném lihu. 100% přírodní, lahodný a jemně nasládlý likér s 20% obsahem alkoholu.Vyrábí se vyluhováním speciální odrůdy čerstvých višní s přísadou koření. Čistě ovocný charakter je tak mírně potlačen a višňová chuť přechází do portského buketu.Višně po maceraci vydestilujeme a takto vzniklý višňový destilát přidáváme do likéru. Tak vzniká kompletně přírodní višňovka!

Velejemný líh,macerát z višní, koření, cukr.
Rodinný ovocný lihovar Žufánek a synové (ŽUSY s.r.o.) byl založen v roce 2000 manžely Marcelou a Josefem Žufánkovými a jejich syny. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Rodina vlastní ovocné sady, které obklopují lihovar. Nacházejí se v jedné z nejlepších moravských lokalit na pěstování ovoce, ze kterého se vyrábí na moderním destilačním zařízení jemné pálenky s charakteristickou vůní a chutí. Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.