Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Vepřový bok bez kosti

Vepřový bok bez kosti

27,80 
139  za kg
-
+
Výrobce:
ZEPO Bořitov, ZD Sloupnice
Země původu:
100% moravský čuník
Bok bez kosti lze připravit stejnými způsoby jako bok s kostí. Můžete ho tedy upéct, či grilovat pokud si u nás objednáte plátky. Z této části boku se připravuje Anglická slanina a je tedy vhodná i jako ovarové maso. Naši řezníci Vám maso naporcují podle Vašich představ, stačí jen do poznámky napsat požadavek, jak si maso přejete naporcovat. Chcete maso nakrájet?
Napište nám do poznámky v objednávce jak maso chcete přichystat.
Vepřové maso.
Společnost ZEPO Bořitov se zabývá rostlinnou výrobou a živočišnou výrobou zahrnující chov hospodářských zvířat. Provozují řeznictví a uzenářství i hostinskou činnost. Počátky řeznické výroby ve Sloupnici sahají do začátku devadesátých let minulého století, kdy v tehdejší podnikatelské náladě a provizorních podmínkách pod hlavičkou ZD Sloupnice začínala výroba masných výrobků. V současné době mají vybudovanou vlastní a stabilní distribuční síť a neustále rozšiřují odbytové možnosti a sortiment výrobků. Činnost firmy dobře navazuje na rozvinutou živočišnou výrobu mateřské firmy.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.