Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Vepřová kýta bez kosti

Vepřová kýta bez kosti

39,80  199  za kg
Přeji si vepřové
-
+
Výrobce:
ZEPO Bořitov, ZD Sloupnice
Země původu:
100% moravský čuník
Libové maso s možností lehkého tukového krytí na povrchu. Hodí se na všechny tipy úprav. Můžete ji zvolit na vepřové řízky, do masových směsí, k pečení. Pokud zvolíte kýtu na gril doporučujeme neupravovat ji ve formě plátků, ale špalíčků. Takto nedojde k tak velkému vysušení, maso má krásnou krustu a uvnitř zůstane krásně růžové a šťavnaté. Vepřovou kýtu můžete též zvolit pokud se rozhodnete že si zavaříte svoje maso ve vlastní šťávě. Naši řezníci Vám maso naporcují podle Vašich představ, stačí jen do poznámky napsat požadavek, jak si maso přejete naporcovat. Chcete maso nakrájet?
Napište nám do poznámky v objednávce jak maso chcete přichystat.

Vepřové vakuované maso má trvanlivost 4 dny, skladujte při teplotě do 4°C.
Vepřové maso.
Společnost ZEPO Bořitov se zabývá rostlinnou výrobou a živočišnou výrobou zahrnující chov hospodářských zvířat. Provozují řeznictví a uzenářství i hostinskou činnost. Počátky řeznické výroby ve Sloupnici sahají do začátku devadesátých let minulého století, kdy v tehdejší podnikatelské náladě a provizorních podmínkách pod hlavičkou ZD Sloupnice začínala výroba masných výrobků. V současné době mají vybudovanou vlastní a stabilní distribuční síť a neustále rozšiřují odbytové možnosti a sortiment výrobků. Činnost firmy dobře navazuje na rozvinutou živočišnou výrobu mateřské firmy.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.