Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Uzené kešu z Dalešic

Uzené kešu z Dalešic 100 g

99,90 
-
+
Výrobce:
Oldřich Kos
Země původu:
Česká republika
Ochutnejte kvalitní, poctivě vyuzené kešu ořechy bez přídavků jakýchkoliv chemických látek. Ořechy s mořskou solí získávají nezaměnitelnou chuť poctivým tradičním uzením teplým kouřem na tvrdém dřevě. Jsou výbornou pochoutkou k pivu i vínu.
 
Kešu ořechy.
Obsahuje skořápkové plody (8).
Malá rodinná firma z Dalešic nabízí kvalitní, poctivě vyuzené mandle, kešu ořechy a vlašské ořechy bez přídavků jakýchkoliv chemických látek. Jsou jediným výrobkem na českém i zahraničním trhu v sortimentu uzených ořechů, které získávají uzenou chuť nikoliv přídavkem více či méně chemických přísad, ale výhradně klasickým uzením. Proces uzení je velmi zdlouhavý a náročný na zvládnutí techniky, přesto se využívá klasická moravská udírna. Proces výroby začíná štípáním dřeva a roztopením udírny, současně s tím se ořechy nakládají do solného nálevu. Následují hodiny uzení v udírně při přesně stanovených teplotách, které se v průběhu uzení mění a které jsou vypozorované a vylepšované mnohaletými pokusy. Odrůdy ořechů z různých oblastí se chuťově liší, každý ořešák vyrůstá v jiných podmínkách.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.