Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Tvrdý ovčí sýr Manchego

Tvrdý ovčí sýr Manchego

79 
790  za kg
-
+
Výrobce:
Quesos vega Sotuélamos
Země původu:
Španělsko
Jeden z nejpopulárnějších španělských sýrů Manchego pochází ze španělského regionu La Mancha, který je zároveň domovem Dona Quixota. Vyrábí se z nepasterovaného ovčího mléka tradičním způsobem, čímž si zachovává kvalitu. Díky divokým bylinám, kterými se ovce na pastvinách v tomto regionu živí, získává Manchego jedinečnou chuť a aroma, které je jemné a květinové. Kůrka s tradičním vytlačeným vzorem je nepoživatelná.    
MLÉKO, sůl, MLÉČNÉ KULTURY, sýřidlo, enzym E1105. Obsah tuku 33 %. Uchovejte při teplotách od +2°C do +8°C. Spotřebujte do: viz obal.
Obsahuje mléko (7).
Tradiční sýrárna se nachází v malé vesnici v blízkosti města Aldacete v regionu La Mancha. Sýrárnu vlastní dva milovníci sýrů, kteří ji odkoupili od původního majitele v roce 1998. Bez zkušeností se rozhodli dále produkovat tradiční sýry. V současné době vyváží sýrárna do 21 zemí světa včetně Ruska a Kanady.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.