Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Sušená třtinová šťáva RAPADURA

Sušená třtinová šťáva RAPADURA 300 g

65,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
Bio nebio
Země původu:
Brazílie
Energie
4668 kJ
55,7 %
Sacharidy
294 g
108,8 %
Bílkoviny
0,3 g
0,6 %
Běžné přírodní cukry se získávají oddělením vznikajících krystalků cukru od melasy, která zůstává jako vedlejší produkt. Na rozdíl od těchto cukrů se v případě RAPADURY zahuštěná třtinová šťáva suší na plátech a posléze namele. RAPADURA je tedy sušená třtinová šťáva, ve které zůstávají všechny minerální látky přítomné ve třtinové šťávě, které obvykle končí v melase. V průběhu celé výroby se věnuje velká péče zachování cenných vitaminů a stopových prvků. Obsah minerálních látek v přírodním třtinovém cukru RAPADURA je více než 1,5 %. RAPADURA vyniká příjemnou karamelovou chutí. Je vhodná na pečení a vaření, ke slazení desertů, kávy a čaje. Lze použít místo bílého cukru vždy, kdy netrváme na čistě bílé barvě konečného pokrmu. 
Bio sušená třtinová šťáva rapadura 100 %.
Neobsahuje žádné alergeny.
Cílem firmy Bio nebio s.r.o. je dodávat na český trh hlavně potraviny, které zde chybí, nejsou k dostání ve vyhovující kvalitě nebo je jich málo, a jsou proto drahé. Snaží se vyhledávat ty nejlepší dodavatele těch nejkvalitnějších výrobků.
Název na 100 g na porci 300 g
Energie (kJ) 1556 4669
Energie (kcal) 372 1116
Sacharidy (g) 98 294
Bílkoviny (g) 0,1 0,3
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.