Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Slivovica 50% Žufánek

Slivovica 50% Žufánek 0,50 l

419,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
ŽUSY s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Při výrobě Slivovice Žufánek je použito pouze ovoce pocházející z vlastních sadů v CHKO Bílé Karpaty, které spadají do režimu ekologického zemědělství. Výroba slivovice je složitý a dlouhý proces, který začíná sklizní švestek a jejich tříděním. Šanci má pouze zralé a čisté ovoce. Z něj připraví kvas, který dopraví do uzavřených nerezových tanků o objemu 160 hl. Toto stadium výroby se nazývá kvašení a je nejdůležitějším prvkem ve výrobním procesu. Za nepřístupu vzduchu kvas zraje min. 60 dnů, přičemž tuto dobu nebo intenzitu kvašení může být regulována pomocí chladícího duplikátoru, kterým jsou vybaveny všechny kvasné tanky.
Ovocný destilát.
Neobsahuje alergeny.
U zrodu firmy Žusy s.r.o. stáli manželé Ing. Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Společnost podniká v malé obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Vlastní ovocné sady, které obklopují výrobní areál, se nachází v jedné z nejlepších lokalit na pěstování hlavně modrého ovoce na Moravě. Z něho se vyrábí na moderním destilačním zařízení kolonovou technologií lahodně jemné ovocné pálenky s charakteristickou vůní a chutí, ovlivněnou zdejším mikroklimatem a podložím na úpatí Bílých Karpat. Všechny produkty jsou vyrobeny z vlastních surovin pěstovaných v režimu ekologického zemědělství podle původních receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.