Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Slivovica 50% Žufánek 100 ml

Slivovica 50% Žufánek 100 ml

95,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
ŽUSY s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Slivovice Žufánek je ušlechtilý ovocný destilát s charakteristickou chutí a vůní. Je vyráběna z vlastního ovoce s pevně stanovenými poměry jednotlivých odrůd. Při výrobě se používá pouze ovoce pocházející ze sadů v CHKO Bílé Karpaty spadajících do režimu ekologického zemědělství. Kvůli rozloze v sadech roste celkem 8 odrůd švestek. Každá odrůda je kvašena i destilována zvlášť, ale ve sklepě jsou míchané dohromady a pak 8 – 12 měsíců zrají v nerezových nádržích. Jde o unikátní cuvée nemající chuťovou a aromatickou konkurenci.
Velejemný líh, švestky.
Neobsahuje alergeny.
Rodinný ovocný lihovar Žufánek a synové (ŽUSY s.r.o.) byl založen v roce 2000 manžely Marcelou a Josefem Žufánkovými a jejich syny. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Rodina vlastní ovocné sady, které obklopují lihovar. Nacházejí se v jedné z nejlepších moravských lokalit na pěstování ovoce, ze kterého se vyrábí na moderním destilačním zařízení jemné pálenky s charakteristickou vůní a chutí. Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.