Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Selské plnotučné mléko Ježkův statek

Selské plnotučné mléko Ježkův statek 0,51 l

25,90 
-
+
Výrobce:
Ježkův statek
Země původu:
Česká republika
Mléko značky Ježkův statek pochází z arnolecké farmy. Dojnice jsou zde chovány ve volném ustájení v jednom z nejmodernějších provozů na Vysočině. Mléko z večerního dojení se přepravuje do Mlékárny Polná, která je šetrně pasteruje (75 °C po dobu 25 vteřin) a plní do obalů. Následující den dopoledne je již mléko v obchodech nabízeno spotřebitelům. Celý proces je unikátní jednak rychlostí, jednak způsobem pasterace, díky níž si mléko zachovává svou chuť i obsah všech minerálů a vitamínů. Výsledkem je mléko hodnocené jako jedno z nejchutnějších na trhu.
Šetrně, pasterované, plnotučné KRAVSKÉ MLÉKO. Minimální obsah tuku 3,6 %. Skladujte při teplotě 4° - 8° C.
Obsahuje mléko (7).
Ježkův statek nabízí poctivé jídlo z Vysočiny. Ochutnejte mléko, jogurty či máslo. Některé produkty tu sami vyrábějí, zbytek odebírají od rodinných firem a farmářů z českého a moravského venkova. Mléko a smetanu šetrně pasterizují v Mlékárně Polná. Vzhledem k tomu, že se jedná o malého producenta, je pochopitelné, že celou výrobu z různých důvodů nezvládne sám, proto některé produkty nejsou přímo jeho výrobou, ale, jak již bylo psáno, jsou od rodinných firem, farmářů a dalších dodavatelů.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.