Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Šalvěj svazek

Šalvěj svazek

66 
cca 100 g/ks658,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Izrael
Uplatnění šalvěje je dosti široké. Hodí se zejména k chuťově výrazným masům jako je zvěřina, jehněčí, skopové, kachní, husí, také k sekaným masům, ale i k rybám, hojně se kombinuje například se štikou nebo úhořem. Většina kořeninových směsí na ryby obsahuje nějaké procento šalvěje. Vhodná je také do nádivek a k dušené zelenině. Lze ji přidat i k luštěninám, bramborám nebo do omáček s rajčatovým základem. Šalvěj je třeba používat ve velmi střídmém množství, aby nepřebila chuť pokrmu. Narozdíl od většiny čerstvých bylinek ji lze přidávat do jídla již při vaření, protože výrazné šalvějové aroma se ve vysokých teplotách vytrácí jen pozvolna. Také proto se dá šalvěj použít i do marinád a do pečení. Šalvěj je součástí provensálského koření, ale i dalších směsí. Čerstvou bylinku lze skladovat v plastové krabičce nebo sáčku v lednici asi 5 dní. Později již listy rychle vadnou a tvoří se na nich tmavé skvrny. Šalvěj lze ale též sušit a mrazit. Dále se z ní připravují oleje a octy, které lze využít například do salátu, k dochucení polévek, omáček nebo olejem zakápnout zprudka opečené ryby.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.