Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Salát ledový

Salát ledový

30,90 
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Španělsko
Osvěžující křupavá pochoutka. Ve studené kuchyni ho lze použít jako klasický salát. Výborně se hodí jako obloha k jídlu či do jiných zeleninových salátů. Salát lze využít i do teplé kuchyně, najemno nakrájený je dobrý do polévky. Pokud chceme, aby si zachoval svoji křupavost, přidáme ho až ke konci varu, lze ho však i zcela uvařit (využití místo nakrájené kapusty). Jeho další výhodou je celkem velká trvanlivost, v lednici vydrží 1 až 2 týdny.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.