Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Ryzlink rýnský Šamšula

Ryzlink rýnský Šamšula 750 ml

289,90 
-
+
Výrobce:
Jakub Šamšula
Země původu:
Česká republika
Sytá žlutozelená barva nás přivádí k hluboké vůni květů akátu a jasmínu, pomerančové kůry a fíků. Chuť je plná strukturovaná s výrazem žlutého jablka, mandarinky a pomela, kterou podtrhuje šťavnatý minerální dozvuk. Doprovodí výrazné úpravy sladkovodních ryb, ale i mušle, krevety, přírodní vepřové nebo tvrdé sýry.
Ryzlink rýnský.
Obsahuje siřičitany (12).
Vinařství, které celou svou produkci lahvuje, se specializuje na výrobu limitovaných partií přívlastkových, převážně bílých, vín exkluzivní kvality pocházejících z redukovaných sklizní hroznů většinou z vlastních vinic. Hlavní důraz je kladen na přípravu suchých vín, jež vynikají jemností a čistotou chutě. Vinařství je pro ně posláním a každodenní výzvou, věnují se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které jim příroda dovolí sklidit přetváří ve víno, se kterým se Vám dostává do rukou ztělesněná práce ve vinici a sklepě. Vychutnejte si vzácný okamžik souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicí Čejkovic. Jakub Šamšula vystudoval vinařství na Zahradnické fakultě v Lednici, absolvoval Vinařskou akademii ve Valticích a Sommelier academy v Praze a načerpal inspiraci při cestách po Itálii, Francii a Rakousku. Dnes je členem Komise SZPI pro zatřiďování vín a také členem představenstva Svazu vinařů ČR a dále členem správní rady Národního vinařského centra.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.