Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Rulandské modré Šamšula

Rulandské modré Šamšula 750 ml

374,90 
-
+
Výrobce:
Jakub Šamšula
Země původu:
Česká republika
Víno zrálo 12 měsíců v nových francouzských sudech - barrique. Upoutá nás typicky granátová barva s rezavě skořicovými podtóny. Vůně planých trnek doplňující projev ožehnutého dřeva a kandovaného ovoce přechází v elegantní chuť jahodové marmelády a široce strukturované třísloviny. Podávejte k pečenému jehněčímu hřebínku, ke gratinovaným kachním prsům či pernaté zvěřině.
Rulandské modré.
Obsahuje siřičitany (12).
Vinařství, které celou svou produkci lahvuje, se specializuje na výrobu limitovaných partií přívlastkových, převážně bílých, vín exkluzivní kvality pocházejících z redukovaných sklizní hroznů většinou z vlastních vinic. Hlavní důraz je kladen na přípravu suchých vín, jež vynikají jemností a čistotou chutě. Vinařství je pro ně posláním a každodenní výzvou, věnují se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které jim příroda dovolí sklidit přetváří ve víno, se kterým se Vám dostává do rukou ztělesněná práce ve vinici a sklepě. Vychutnejte si vzácný okamžik souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicí Čejkovic. Jakub Šamšula vystudoval vinařství na Zahradnické fakultě v Lednici, absolvoval Vinařskou akademii ve Valticích a Sommelier academy v Praze a načerpal inspiraci při cestách po Itálii, Francii a Rakousku. Dnes je členem Komise SZPI pro zatřiďování vín a také členem představenstva Svazu vinařů ČR a dále členem správní rady Národního vinařského centra.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.