Jak nakupovat Přihlášení Registrace
PRO NĚJ Dárkový koš

PRO NĚJ Dárkový koš

1 200 
-
+
Výrobce:
Myfoodmarket s.r.o.
Jak uspokojit mlsné buňky manžela, bratra, strýce nebo kamaráda? S tímto košem se určitě trefíte! Vybrali jsme do něj ty nejlepší pochutiny napříč celým světem, které lahodí mužským chuťovým pohárkům. Je libo plněné papričky chilli ze slunné Itálie? Nebo si raději pochutnají na pikantní francouzské terině či čokoládových chilli lanýžích z gurmánské Francie? To všechno můžou spláchnout britským jablečným ciderem nebo originální zázvorovou limonádou. A ráno si před náročným dnem dopřát kvalitní etiopskou kávu. To vše najdou v tomto mlsném koši!
Balíček obsahuje: Aspall cider Clements Four 500 ml, My-chilli Cibulové chutney 210 g, káva Ethiopia Sidamo 250 g, limonáda Fentimans Ginger Beer 275 ml, Farmářská terina s pálivou paprikou 180 g, francouzské čokoládové lanýže s chilli 250 g, chilli papričky plněné sýrem 280 g.
Tak to jsme my. My Food Market není jen obchod s dobrým jídlem. Naši kuchaři pro Vás to dobré jídlo i vyrábí! Ochutnejte něco z naší vlastní výroby, kterou najdete i na prodejnách. Vše je z prvotřídních surovin a poctivě udělané. Prostě tak, jak nás znáte :)
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.