Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Pohanková mouka

Pohanková mouka 400 g

49,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
Extrudo Bečice s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Energie
6376 kJ
76.1 %
Tuky
g
11.4 %
Sacharidy
284 g
105.1 %
Bílkoviny
60 g
120 %
Pohanka je přirozeně bezlepková. Pohanková mouka je bohatá na vitaminy skupiny B, fosfor, vápník, železo a rutin. Je vhodnou surovinou pro kuchyň celiaka a všechny, kteří se rádi zdravě stravují. V kuchyni plně nahradí mouku pšeničnou. Využijeme ji do sladkých a slaných těst, polévek a omáček, placek, pomazánek, na zahuštění omáček. Dobře váže vodu a je zdrojem rutinu, který napomáhá prevenci cévních nemocí.
Pohanka.
Neobsahuje alergeny.
Extrudo Bečice s.r.o. je důležitým producentem zdravé výživy a dietních, v současné době zejména bezlepkových potravin. Hlavním zaměřením je výroba originálních křehkých chlebů a instantních polotovarů. Použita je velmi šetrná technologie extruze (mikrovar). Všechny výrobky jsou vyrobeny podle vlastních receptur s důrazem na optimální nutriční složení, vztažené ke specielním dietním potřebám klientů a zásadám zdravé, racionální výživy. EXTRUDO je držitelem certifikátu kvality BRC, je certifikovaným výrobcem BIO potravin, je certifikova AHA agenturou a pro urcity sortiment je vystaven Kosher certifikat.
Název na 100 g na porci 400 g
Energie (kJ) 1594 6376
Energie (kcal) 381 1524
Tuky (g) 2 8
Sacharidy (g) 71 284
Bílkoviny (g) 15 60
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.