Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Pivo Matuška Tropical Rocket

Pivo Matuška Tropical Rocket 750 ml

119,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
Pivovar Matuška
Země původu:
Česká republika
Světlá svrchně kvašená IPA intenzivní citrusové vůně a chuti po mangu a tropickém ovoci. K výrobě je použit chmel US Comet, US Citra, US Amarillo a EL Dorado. 
Voda, CHMEL (US Comet, US Citra, US Amarillo, EL Dorado), SLAD (Český plzeňský, Karapils), pivovarské kvasinky typu Ale.
Obsahuje lepek (1).
Pivovar Matuška byl založen 13.4.2009 na Velikonoční pondělí . V tento den zde byla uvařena první várka, speciálního tmavého piva. Realizace pivovaru trvala dva roky. Svou velikostí se pivovar řadí do kategorie minipivovarů. Pivovar založil sládek Martin Matuška, který v pivovarnickém oboru pracuje od roku 1981. Pivovar Matuška najdete v obci Broumy, která leží v Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Zrealizovat vlastní minipivovar se podařilo jen díky morální podpoře a finanční pomoci celé rodiny. Také pomohlo vědomí, že mladší syn Adam chce v pivovarnickém řemesle pokračovat. Pivo vaří řemeslným způsobem bez filtrace či pasterizace.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.