Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Pivo Matuška Apollo Galaxy 13°

Pivo Matuška Apollo Galaxy 13° 750 ml

119,90 
-
+
Výrobce:
Pivovar Matuška
Země původu:
Česká republika
Světlý svrchně kvašený ALE intenzivní citrusové vůně a plné chuti, které původně vychází z britského pale ale ideální pro teplé letní večery. K výrobě je použit Galaxy nabitý australským sluncem, který dodává s chmelem Citra výrazné aroma po tropickém ovoci. Pro hořkost piva byl použit americký chmel Apollo.
Pitná voda, ječné SLADY, granulovaný chmel, JEČMEN.
Obsahuje lepek (1).
Pivovar Matuška byl založen 13.4.2009 na Velikonoční pondělí . V tento den zde byla uvařena první várka, speciálního tmavého piva. Realizace pivovaru trvala dva roky. Svou velikostí se pivovar řadí do kategorie minipivovarů. Pivovar založil sládek Martin Matuška, který v pivovarnickém oboru pracuje od roku 1981. Pivovar Matuška najdete v obci Broumy, která leží v Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Zrealizovat vlastní minipivovar se podařilo jen díky morální podpoře a finanční pomoci celé rodiny. Také pomohlo vědomí, že mladší syn Adam chce v pivovarnickém řemesle pokračovat. Pivo vaří řemeslným způsobem bez filtrace či pasterizace.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.