Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Pivo Lucky Bastard Pale 12°

Pivo Lucky Bastard Pale 12° 750 ml

89,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
Pivovar Lucky Bastard
Země původu:
Česká republika
Když se v pivovaru zamýšleli nad dvanáctiprocentním světlým pivem pivovaru Lucky Bastard, přišla jim na mysl představa jednoduchého, čistého piva bez rušivých prvků. Piva, které bude mít příjemnou ovocnou vůni i chuť, zároveň však nebude těchto vjemů obsahovat příliš mnoho. Vznikl tak Lucky Bastard Pale, který použitými aromatickými a hořkými chmely dováženými ze Spojených států odkazuje na původ svého pivního stylu american pale ale. Očekávejte pivo, které vás zaujme svou komplexností, zároveň však nebudete mít pocit, že byste se ve výraznosti piva měli utopit. Pitelnost zde má hlavní slovo. Žít pivo můžete i s tímto svrchně kvašeným ekvivalentem světlého ležáku.
Voda, JEČNÝ SLAD, upravený chmel.
Obsahuje lepek (1).
Lucky Bastard je samostatným pivovarem bez pivnice nebo restaurace. Lucky Bastard tvrdí, že už má dost nudných piv uvařených dle stokrát opakovaných receptů, už má dost výmluv na tradici a zvyk, nebaví je sledovat nadvládu spodně kvašených piv -- běžných ležáků plzeňského typu -- když existuje tak úžasný a barevný svět piv kvašených svrchně, piv typu ale. Ano, je to tak, spodně kvašená piva v Lucky Bastard nenajdete. Je prvním pivovarem od roku 1884, který v českých zemích kvasí svoji standardní produkci pouze svrchně. Už bylo na čase, aby se do naší země vrátila piva, která tu lidé vždy pili, jen na ně společnost od té doby trochu pozapomněla.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.