Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Permon 14% I.P.A,

Permon 14% I.P.A, 500 ml

49,90 
-
+
Výrobce:
Pivovar Permon
Země původu:
Česká republika
Svrchně kvašené pivo, původně vařené v anglii. Vyšší počet chmelení a vyšší obsah alkoholu napomáhá jeho delší trvanlivosti, která byla potřebná pro dlouhé námořní cesty do vzdálených anglických kolonií. Nefiltrované a nepasterované pivo. Bez barviv sladidel a chemických přísad. Vyrobeno klasickou technologií s otevřeným kvašením.
Pitná voda, 4 druhy JEČNÝCH SLADŮ, 2 druhy amerických chmelů, pivovarské kvasinky.
Obsahuje lepek (1).
Výroba piva byla v sokolovském pivovaru PERMON zahájena v roce 2006. Pivovar byl v roce 2011 modernizován a město Sokolov mu udělilo právo várečné, kromě stáčení do tradičních speciálních pivních 1l PET lahví byla zahájeno produkce i piva ve skleněných lahvích. Díky tomu byl rozšířen sortiment tradičních nepasterizovaných nefiltrovaných piv o zahraniční speciály. Pivovar se trvale snaží navázat na tradici pivovarnictví na Sokolovsku, proto je pivo vařeno tradičním způsobem podle osvědčených receptur na klasické varní technologii s otevřenými spilkami a dlouhodobým zráním v ležáckém sklepě.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.